Правила розміщення грошового дерева в будинку

Майже кожна господиня в будинку росте. грошій Є багато причин: цей горщик легко доглядати за, красивим і корисним. «Як висадити грошове дерево так, щоб воно не тільки добре росте, але і приваблює удачу і благополуччя будинку?» Я просив Ірину, a feng shui master, a рік назад.

Її поради змінили багато в житті. Я ніколи не думав про це до, але закони китайської феншу дійсно працюють!



Як висадити грошове дерево сьогодні "Сайт" Покажіть, де він стоїть. грошіТаким чином, гроші можуть потікати в будинок річкою. До того, як я зробив, я не виходив з боргу. Але це не дивно!





За словами Фен-Шуй, багатство, велика кількість життя людини повинна проявлятися в багатьох сферах життя: це духовність, культура, матеріальні товари.

Наприклад, жаба з монетою в роті, розміщена на червоному серветці в секторі багатства, є обов'язковим способом піти. Фінансове благополуччяй Але найчастіше головним символом достатку є грошове дерево. Ця рослина вважається найсильнішим магнітом для залучення матеріальних товарів!

р.

Товста дівчина (друга назва грошима) має листя флісу, в яких накопичуються поживні речовини. Скільки вони м'ясні залежать від кількості багатства. Іншими словами, стан цього дерева безпосередньо пов'язаний з фінансовою ситуацією сім'ї.

Важливо висадити дерево самостійно. Для посадки можна вкорінити процес або використовувати доросле дерево, придбане в магазині. Наповніть попередньо підготовлену каструлю відповідним грунтом, зробіть депресію, опускаємо туди розсаду. Далі закрийте коріння, ущільнюйте підкладку, звітуйте землю і поля.



Вам необхідно поставити грошове дерево в зоні багатства - на південному сході кімнати. Для визначення кардиналних точок в будинку допоможе компас. При цьому важливо приділити увагу належному оформленню цієї зони багатства.

Смажена жінка в вашому будинку повинна бути затишною і комфортною. Варто подбати про достатнє освітлення, забезпечити можливість регулярної вентиляції, чистоти. Також добре влаштувати кілька фігур з золота, зеленого і синього відтінків. У таких умовах рослина зможе повністю розкрити свої здібності і активно Приріст в будинок.



До речі, грошове дерево може стати не тільки талісманом, щоб привернути багатство, але і своєрідним детектором того, що відбувається в фінансовій сфері вашої родини.

Якщо для деяких неперевершених причин для вас, папка починає обрізати листя, боляче і згинати в корінь, то це означає, що ви чекаєте деяких великих грошових збитків. Щоб захистити себе.



Все побачило цю красиву рослину з листям флісу, але кілька людей пощастило, щоб побачити коштовне дерево в квітці. Але вважається, що якщо цвіте грошима, то час очікувати значного збільшення доходів. Я пропоную вам дізнатися, як досягти цвітіння грошового дерева в домашніх умовах.





Тепер ви знаєте, як гроші І покласти його прямо в будинок. До речі, щоб відчути відчутний приплив фінансів, це не достатньо мати одну таку рослину в будинку, має бути два або більше з них!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное