Чому ви повинні збирати коробки в домашніх умовах і які краси ви можете створити з них

Нерідко найдивовижніші речі можна будувати з досить простих речей. Бо магазини Особливо цікавим є створення з підручних об'єктів. Навіть якщо звичайні коробки є стартовим матеріалом.

І сьогодні видання. "Сайт" поділиться 10 ідей про те, як можна використовувати пластикові та дерев'яні контейнерні коробки для створення цікавих речей для дому та дачі. Сусіди і гості будуть вражені можливостями вашої фантазії.

Габаритний зображення

Прості вироби своїми руками
  1. Цікава стійка для улюблених книг і найнеобхідніших речей.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Inspiração de estante ??? com еcelente пристосувати! #inspiracao #professsionalorganizer #cestos Inepensive bookhelf Натхнення ??? #plasticcrates #crates #inspiration #book #bookshelf {via?} Прізвище #гламурbrasil }

    A post shared by Diana Організатор (@dianaorganizer) на Грудня 3, 2017 в 12:25pm PST



  2. І така краса з звичайних коробок прикрасить приміщення навіть найсвіжіших школярок.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Що ви думаєте про простий декорований дерев'яний ящик? ?

    Пост ділиться Dacha і Garden: Dacha Відповідь (@dachnyi_otvet) на Apr 12, 2020 в 8:13am PDT



  3. Незважаючи на те, що іноді ви не повинні турбуватися з розписом, щоб перетворити дерев'яну коробку в зручне місце зберігання. Головне - це те, що ця полиця не обрана домашньою коткою.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Нарешті, я вішала його на стіні, головне, що деякі жирні коти не вважають її територією. До речі, я дуже рекомендую рівень програми, дуже зручний. Ймовірно в майбутньому я зроблю ще одну полицю в середині коробки для збільшення корисної площі. Коли я з'ясував, як його прикріпити) #boxes #dealers #my руки #upcycle #reuse #live Eco-friendly #live зелений

    A post shared by Forest Tale (@forest_fairy_tale_) на Січ 16, 2018 в 9:03am PST



  4. А якщо облаштувати коробку складною кришкою, то її можна використовувати як крісло, так і як тумбочка, так і навіть як полку для взуття. І вона виглядає красиво.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Чи не граємо так? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! І з кришкою, і без кришки, і розміри різні! ? ? ? ? Підключіть уяву, і ми поділимося нашими ідеями використання! ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? контейнер для трифл? ? стілець ? для кухонного столу ? для декору ? ? як тумбочка, якщо покласти на бічну стіну пару коробок на одному ? квітка каша ? для зберігання речей ? винна коробка ? ? взуття полку для постільної білизни ... . Зв'язатися з нами ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ціна цієї моделі становить всього 799 рублів. Сайт знаходиться під назвою "box 3" ► ► #miracle Tree #all-tree #boxes #groom #wooden світ #ecological wood #production #presence #accelerator18 #madewoodmurtia

    Останнє повідомлення від Wonder Tree Factory (@chudoderevo.rf) 21 травня 2020 в 5:08am PDT



  5. Обробляємо і розфарбовуємо коробку цілком підходить для книг, якщо для цього не бажано придбати весь шафу.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Чи можна використовувати декоративну коробку для книг? Добре виглядає? Зустрілися? Замовити, написати на Direct або Telegram #7sot_studio #decor #furniture #boxes #decorative #decorativebox #gift#giftfavorite #furniture Україна

    A post shared by Furniture Studio "7SOT" (@7sot_studio) on Nov 10, 2019 в 2:44pm PST



  6. Підключаючи кілька милих коробок не складно. Моя дочка завжди тримати замовлення в кімнаті.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Так це те, що я зробив з критками, які я отримав у Wal-Mart останні вихідні. Я зроблю полки, які я бачив тут на IG і YT для моєї дочки? Я вже мав на дно, і я використовував zip стяжки, щоб зібрати їх разом. На лівій стороні у мене є ігри, читання і розмальовки книги, я використовую 2 з досить квіткових журналів власникам з долара Дерево ... вони ідеально підходять всередині ящиків!? З правої сторони я помістила всі її к12 шкільні книги, знову використовуючи 2 власників квіткового журналу. На вершині у мене є ігри в білому кошику (DT), кулі в круговому кошику (DT) і шкільні блоки на жовтому? Люблю, як це виглядає, приємно і весело!? #симпатичний #символ #символ #символ #симпатичний #спальня #символ #символ #символ #символ #символ #символ #символ #символ #символ #симпатичний #символ #символ #символ #симпатичний #символ

    Останнє повідомлення від DeliyaSilverSparkle (@deliyasilversparkle) 11 серпня 2017 в 8:42pm PDT



  7. Але якщо країна встигла зібрати цілу колекцію коробок, то з неї можна побудувати стелаж для різних цілей.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Юнк говорить мені #designanddisplay #shelving/storageunit #діти_центр #plasticcrates #blackandwhite #vinylfloor #tiles #practical #costефективний #consethill

    Пост поділений Ніколас де Клерк (@colanicholas) на 8: 18am PDT



  8. Пластикові контейнери можуть бути перетворені навіть для комфортних меблів.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Утеплені пластикові ящики з артребелів #home #eco #ecohome #liveability #lifestyle #cool #instagood #instadaily #instahome #cute #creative #design #plasticcrates #pcycling #diy #kitchen #chairs #table #ustainability

    Пост поділений живою працездатністю (@liveability) 7.11.20 2013 в 3:56am PST



  9. І така структура на ногах виглядає красиво в будь-якому випадку. Я дива, що його мета?!
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    #plasticcrates дано #bourgeois макіяж

    A post shared by ramenking2018 (@ramenking2018) on Sep 6, 2015 в 5:56am PDT



  10. Хоча реальні майстри можуть будувати практично весь будинок з пластикових коробок. Це набагато краще, ніж поповнювати вже зростаючі гори сміття.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Я люблю цей туалет, побудований з червоною та помаранчевою пластиковою кришкою. #plastic #crates #plasticcrates #toilet #red #orange #design #instagood #instapic #hipster #colors #tours #build #thonglor #bangkok #thailand

    Повідомлення від Weelin Loh (@w33lin) на Sep 3, 2017 в 2:00am PDT





Ми впевнені, що якщо ви ввімкнете фантазію 100%, то з тих же ящиків ви можете побудувати багато цікавих речей. Так не кинути. матеріалСпробуйте вдихати нове життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное