Який найкращий спосіб обгортання голубів

Я пам'ятаю мій бабуся навчити мене, як обгорнути голубці. Вам необхідно покласти начинку, обмотати краю всередині і обмотати поросятою самостійно. Я зроблю шаварму, до речі. Виявляється, що спосіб скручування голубів не одна, але стільки як чотири. Сьогодні ми розповімо, як загортати голубці так, щоб вони вийшли красивими, і не розбити під час варіння.



Як обернути чорницю Варити капусту в мікрохвильовці або в великій сковороді і зняти листя. Наріжте великі листя навпіл і виріжте грубу частину листа. Якщо ви забули, як варити голубці, то у нас є рецепт для вас в кінці статті.

Р

Обгорніть фарш в капусти лист з трубкою. Потім виштовхуйте кінці листа всередину. Таким чином голубці не западають.



Обгорніть краю листа всередину, потім оберніть чорницю. Блюз елегантний, але є можливість, щоб вони розпадалися. Тому їх потрібно акуратно скласти в сковорідку загорнути краю вниз.



Загорніть голубку в кулак і підштовхуйте зверху всередину. Це хороший спосіб для середніх голубів. Вони не розпадяться в процесі приготування.



Цей метод підходить для великих голубів. Покладіть капусту листя невеликою чашею. Потім запустіть його і загорніть сторони листа всередину. Щоб запобігти поросяту від розсіювання, розташуйте її по краях вниз.



Ви будете надихати шляхи обгортання голубів і вирішувати, щоб зробити голубці для всієї родини. Далі дивитися детальний майстер-клас про те, як обернути голубці. А в кінці написав вам рецепт чорниці.

https://www.youtube.com/watch? v=RZdJh0q1drg

Як приготувати чорницю Інгредієнти
  • 1 головка каля
  • 500г свинячий фарш
  • 500г мелена яловичина
  • 3 цибулини
  • 1 морква
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 200г рис
  • 1 лавровий лист
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Наріжте люльку ножа так, щоб залишити тільки листя. Потім покладіть капусту голову в велику каструлю, залийте окропом і покладіть на середню вогонь, щоб варити протягом 5-10 хвилин, в залежності від того, чи молода або стара капуста.



  2. Тим часом варіть рис до напівкоштовності.
  3. Подрібніть 1 цибулину в блендері або м'ясорубці і розмішайте з м'ясом. Можна додати кілька зубчиків часнику.



  4. Стирайте рис з м'ясом. Посипати суміш і знову перемішати.
  5. Нарізати 2 цибулини з половиною кільцями і морквою натрію на великій тертці. Поставте цибулю і моркву до золотистого і додайте томатну пасту з капустою бульйоном. Посипати і поперчити крупу.



  6. Починайте голубці і загорніть їх в будь-який зручний спосіб.
  7. Покладіть в горщик товстими дверцятами, залийте їх грави і додайте лавровий лист. Найкраще додати грави в шари. Каркаси чорниці на повільному вогні 40-45 хвилин.





Кожна господиня має власний рецепт з чорниці: хтось варить з грави з сметани і овочів, хтось просто заливає бульйон з томатною пастою. Не можна відмовитися від такої розкішної домашньої страви?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное