Чому дружина Андрія Тарковського була визнана невірною стороною

Андрій Тарковський вже понад 30 років, але його пам'ять життя. Директор побачив реальний символ авторського кіно, а колеги запевнили, що він був «згодою кіно». Його фільми непросто дивитися, але вони були захопливими і вимушеними слідувати за те, що відбувався на екрані до кінця. Не дивно, що ми досі тут. Кращі фільми Тарковського Дуже цікаво.

І сьогодні видання. "Сайт" Пропозиція не тільки згадати 5 найяскравіших творів великого режисера, а й розкрити секрет свого особистого життя. У яких умовах Андрій Тарковський мав створити, і чому його робота була особливо важкою для любої дружини, Лариси.



GettyImages Кращі фільми Тарковського
  1. Дитинство Івана (1962)
    До зйомки картини Андрій Арсеневич задивився, чи може він зробити фільм про війну. У центрі сюжету був 12-річний хлопчик, з якого нази приймали свою родину. У сні хлопець продовжує жити свого колишнього безтурботного життя, і в реальності він змушений боротися. В кінці фільм був надзвичайно успішним. Це був цей фільм, який приніс перший венеціанський Золотий Лев до вітчизняного кіно.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Нехай любов не війна. Один із найсерйозніших поціновувачів серця в історії кінотеатру Андрія Тарковського пронизив фільм Івана Дитинство. Його кінобюджет, який отримав головний приз Венеційського фестивалю. Історія війни, знищена дитинство і загибла любов. З Днем Перемоги! Будь ласка, не повторіть це знову. #9-й #filmwar #kissing #war #love #Ivanobegetting #Tarovsky #winning #makelovenotwar #never повторне

    (@amour_toujours_forever) 9 травня 2019 в 3:13am PDT



  2. Андрій Рубльов (1966)
    Біографічна стрічка, розкриває характер, стан розуму і великий подарунок російського художника. У XV ст. нагадують про життя Росії. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    В цілому Тарковський вважається кращим дзеркалом роботи (і не з причин). Я закликав тих, хто не дивився, хлопці, почати з Andrei Rublev. Не шукайте, за Божу раду, це слига типу Света Соколової та аритмії. Це деградація в чистому вигляді! #Антолиссолоніцин #Солоніцин #Солоніцин #Andreyrublefilm #movie

    Пост спільний @ ramyal. yagyab на Sep 27, 2018 в 9:58pm PDT



  3. Солярі (1972)
    Пристосування фільму, що викликало конфлікт між Андрієм Тарковським та автором історії Станіславом Лем. Письменник побажав історію позасудового контакту, щоб зображувати акцент на спеціальних впливах. Таковський сам вирішив зробити все в улюбленому вигляді - діалог серцебиття і простежений сюжет. Успіх фільму доводить, що режисер має право. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    За другий раз на тиждень (і, ймовірно, 15 в житті) я дивився Solaris. Я чув, що багато людей, які побачили цей фільм, перш ніж не можна. Занадто довгий постріли, занадто довгий сповіщувач, занадто повільно знімаючи дію. І для мене, навпаки, карантин і недолік позбавлявся від чарівності одного улюбленого фільму улюблених режисерів. Чому ми не сидимо? Питання зіткнення з майбутнім, з невідомим в космосі – як автор фільму Лем і, відповідно, автор фільму, який передає його погляд – це те, що він буде в будь-якому випадку несподіваним, тобто несподіваним, що ви не можете навіть підготуватися до нього. Єдине, що може бути зроблено, є намагатися виглядати критично на шляху, в яких ми визнаємо: шляхом боротьби з стереотипами думки, ті блоки логічних стереотипів, які часто замінюють нас за допомогою хвилин відбиття. На відміну від щось невідоме вимагатиме суворої моральної дисципліни. Саме тому батько героя говорить про те, що все дуже крихке там – звертайтесь до інерції людського мислення, до речі, що люди заважають на обличчі цього невідомого: до тих пір, поки невідомо. І не для того, щоб зберегти себе, хоча це також має значення, але для того, щоб не травмувати невідомо, до якого людина думала перших дотик. Як свіжі і актуальні, це не так?! #Тарковський #solaris #moekino #favorite кіно

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (@pola_ruger_design) 17 травня 2020 в 5:33pm PDT



  4. "Дзеркало" (1974)
    драматична плівка-конфесія була захоплена на початку 70-х років, але потім режисер не отримав дозволу на її пагон. Він хоче говорити про своє дитинства, про те, що батько залишив родину. Знімок був правильним і повернуто на ревізію багато разів, а потім дозволило показати тільки в 3 кінотеатрах столиці. Режисер мав показати «Дзеркало» таємно. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Андрій Тарковський на множині четвертої картини «Мірор». Ліворуч – актриса Терехова, яка співвідноситься в кіно. #татарковський #татарковський #татарковськийфільм #темірорфільм #mirrorfilm1974 #filmmirkowski #Tarkowski #Andreyarsenyevich #Andreitarkowski #Terekhova #публічний фільм #публічний режисерський арт-хаус #mosfilm #poetvkino #andreitarovsky #andreitarkovski #andreitarkovski #criterioncollection

    Останнє повідомлення від allenatore Lucania (5555) ??? (@melquiadescir) на Sep 25, 2019 в 9:34am PDT



  5. "Сталкер" (1979)
    Після читання оповідання «Пікнік на дорозі», Тарковський запросив братів Стругацького написати сценарій фільму. З повагою, талановитий режисер, наукова фантастика. У той час вони не знали, що робота повинна бути написана приблизно в 15 разів. Зйомка була важкою. Андрій Арсеневич вперше скандалізував з одним оператором, потім з другим. Всі матеріали, що використовуються в пари тижнів, були знищені і почалися з нуля. Випущені актори, які вже більше не працювали з Тарковським.

    Тим не менш, зусилля окупилися. І хоча фільм спочатку приймав однозначно, але на Каннському кінофестивалі картину відразу відмітили, а режисер отримав звання народного артиста.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Великий фільм... Класика... #сталькер #сталькерфільм #сталькеральниця #сталькер

    (@s.t.a.l.k.e.r._mechenyi) 22 січня 2019 в 4:22am PST





Складний характер людини проявляється в особистому житті, але жив він з дружиною Ірма Рауша протягом 13 років. Колеги вважали їх гармонійною парою, а тому романтика Андрея з Ларисою Кизилова не була серйозною. Ірма сама, після лову чоловіка з Ларисою, легко вірила, що вона просто дає режисеру масаж. Вона не мала ідеї, що ця жінка може бути її суперником.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Андрій Тарковський є великим російським кінорежисером. Його фільми включені в усі списки шедеврів світового кіно. Він був похвалився Wim Wenders, Lars von Trier, і Akira Kurosawa. Кожна ділянка стає для Тарковського з нагоди відбиття на природі людини, на вічних категоріях людської свідомості - про пам'ять і несвідомість, про совість, про душу. Його фільми завжди є складним світом багатовимірних і багатозначних символів, рішення яких вимагає перегляду для досягнення максимальних емоційних і інтелектуальних сил. За словами самого режисера, кінотеатр був за роботу «морал», він вважається «необхідно тримати погляд на мистецтво як щось надзвичайно серйозне, відповідальне, не фітингове і такі поняття, як, кажуть, тема, жанр, форма і т.д.» .Е Його робота мала величезний вплив на радянське і світове кіно, і для багатьох стала джерелом натхнення. Відомий італійський режисер Федеріко Фелліні сказав: «Якщо я не бачив фільм Тарковського Івана, я ніколи не зроблю Eight і половину». ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Апосту поділився AZ Музей AZ (@az_museum) 25 травня 2020 р. о 9:07am PDT



І ще Лариса стала не тільки автостоянкою Тарковського, але й повноцінною дружиною протягом 16 років - до останнього дня життя Тарковського. Вона звернулася до режисера до «ви», відверто розтоплюється його і готувала чудово. Навіть перебування в готелі, вона зуміла заспівати дружину котла і варити борщ.

Що він тримається з цією жінкою? Він регулярно впав на любов і мав справу на боці. Лариса дізналася і влаштувала скандали, але це не доводило результатів. Не дивно, що з огляду на деякі заяви директора.

«Жінка не має внутрішнього світу і не повинна мати одного. Внутрішня світова людина повинна повністю розчинятися в внутрішній світ людини, Тарковський колись сказав в інтерв'ю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Не існує сумнівів, що якщо не було цього знаменитого хрущовця, можна навряд чи розраховувати на будь-яку кар’єру, яка відбувалася в моїй країні. Звісно, я був в хорошому часі з точки зору запуску моєї роботи. Дуже успішним. Що стосується партій, то митець не належить до будь-яких сторін. Це зміст творчості, яке митець висловлює свою особистість, індивідуальність, я б сказав, що особистість, точка зору. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я думаю, що Достоєвський був правий, коли він сказав, що він не належить до будь-якого напрямку. Мистецтво, пов’язане з будь-яким напрямком, в якомусь сенсі неправдано. Тому, звичайно, технічно я маю на увазі генерацію Twentieth конгресу, і це тільки природне, що я прагнув і прагнув завжди бути себе. #Андрей_Тарковський #АндрейТарковський #Тарковський #Шіксти

Пост спільного з Sixties (@publ_60) 27 травня 2020 в 4:47am PDT



І ще Лариса кинула чоловіка, влаштовує святкові канікули на нього практично кожен день, торкнувшись за талант. Вона подбала про нього, як дитина, і він оцінив його. Найкращі фільми Тарковського значно перевищують її кредит.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

З кінології А. Менегетті на основі фільму А. Тарковського «Соларіс», 1972 Майже завжди великі режисери, які знімають найвідоміші фільми, торкнувшись глядача не так багато з професійними або художніми навичками, але з їх здатністю контролювати уяву і програму несвідомого комплексу. Тарковський розповідає про свої мрії через фільми. Дзеркально представляє формування комплексу, в Solaris - його дія і як вона закінчується дорослим. Цей фільм пропонує чудові можливості реалізувати проекції власних несвідомих: як зображення, дії, наші вибірки. Не існує нічого скі-фісу про Solaris: це внутрішній малюнок повсякденної реальності індивідуального життя кожної людини. Solaris можна побачити як несвідомий. Уявіть цю подорож за межами реальності, на глибину кожного з нас. Детальна кінологія на кінофільмі «Соларіс» можна знайти в книзі А. Менегетті онкопсихологічна кінологія. #онтопсихолог CatalàDeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoLatviešuLietuviųNederlandsNorskPolskiPortuguêsRomânăSlovenčinaSvenskaالعربيةفارسیעבריתΕλληνικάБългарскиРусскийСрпски / srpskiУкраїнська中文(台灣)

Пост поділений кінологією (@cinelogia.onto) на Квітень 6, 2020 в 3:20am PDT



Після того, як навіть найближчий друг дружини завагітніли від режисера. Після вивчення правди Лариса зробила те, що ніхто не зробив: вона оплачувала другу за аборт.

З роками Тарковський подарував своїй дружині контроль над усіма його справами, повністю стали творчими. У своїй особистій щоденниці він один раз зазначив: «Без Ларначки я б здався.» У той час він навіть мав жити на зарплаті. Сама Лариса зазначила, що її місія полягає в тому, щоб зберегти геній від себе.

«Так, я маю час. Але я пробачу його за все, це мій хрест. Моя прихильність до великого чоловіка. Я повинен врятувати його, щоб він міг зробити фільми. З історії, за вічність, - сказав Тарковський.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Лариса Тарковського – Рязанська миша режисера Дружина та помічника до великого російського режисера Андрія Тарковського Лариси Кізлов провів всі свої діти в с. Рибажанка Авдотинціка. Її матір народився там і багато родичів жили там. Лариса Тарковський – неординарна людина, яка порушила в дзеркалі, працювала асистентом-директором на більшості своїх фільмів. Тим не менш, біографи Тарковського та багато своїх друзів лікували її неоднозначно, звинувачення проти неї не можна розраховувати. Детальніше на сайті domostroymedia.ru #DomStroy #Domostroymediaro #Не працює настрій #ЛарисаТарковська

A post shared by @domostroymedia.ru on Травень 2, 2017 в 1:33am PDT



Директор загинув в 1986 році. Але навіть після його відправлення Лариса не могла знайти спільну землю з його оточенням і навіть з управлінням фундаменту в його назві. Вони вірили, що жінка несвідомо призначила себе запобіжником генія, сміливо розмовляє його від друзів і сім'ї. Після 11 років ця боротьба не була сама Лариса.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное