Як зробити гарне перше враження

Перше враження чоловіка Утворюється в перші секунди спілкування і повністю сформований протягом декількох хвилин. Все важливо: одяг, який ви познайомитеся, постава, гайт, тембр голосу, стан волосся і що ви скажете з вашим красивим ротом. Недбалий «хо?» і весь ефект буде негативним.

р.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас невеликий список соціальних тенденцій, які можуть безпосередньо вплинути на враження інших людей. Що потрібно? Звісно не. Але всю сіль в іншому. Ви не знаєте, що ви робите щось неправильно. Як кажуть, ми попросимо мерсі. Познайомитись!

Р

Перше враження чоловіка
  1. "Я не хочу тебе, але..."
    На скільки відсотків ви почули, що фраза або її використовували. Ми запевняємо вас, вона форма самозабезпечення та тиску. Якщо ви скажете щось, як це в першій зустрічі, то людина підсвідомо починає захищати свої кордони і у відповідь може бути грубим. Це так, як ви перетворите його. Не збирайтеся зробити гарне враження на вас.



  2. О, океї! Ось ми.
    Ви познайомитеся з дівчиною і вона розповідає вам щось романтичне. Вона розповідає про те, що це сталося в житті, і раптом вам подобається, «Коме, тут я!» Це відразу відзначає чужий досвід і емоції, відповідно, сильно впливає на бажання побачити вас знову. До речі, це дозволяє собі і людям віку. Подумайте про це.



  3. Доброго дня!
    Ви дійсно не можете дізнатися, який час дня? У вас є бізнес-зустріч, ви на серйозній матерії, це білий день поза. Чому б не просто сказати hello? В іншому випадку бесіда може не приймати найбільш емоційний поворот, співрозмовник почне говорити з вами в чіткому порядку. Коли раптом ви не визначилися?



  4. "Ком у моїй позиції."
    Мені потрібні гроші зараз! Або, "Я пізно в київському трафікі". Так, звичайно. Кожен хоче носити шкіру і спробувати на вашому взутті. Якщо ви не пізно, збережіть обличчя і просто апологуйте. Або запитайте про допомогу. Не намагайтеся відчувати себе, вона виглядає так само.



  5. "Я знаю, що краще."
    Здійснити це на першому засіданні – показати невідповідність до співрозмовника. Навіть якщо ви є старшим менеджером, і ваш опонент - це шпалерний стікер у вашій новій квартирі. Якщо ви знаєте, що краще, то своїми руками. І всі різновиди непристойних епітетів. До речі, він буде право. 697562.



  6. «Найбагаті, щасливі».
    Ви знаєте, як ви не знаєте? Якщо ви відштовхуєте це для гостей, які прийшли до вас вперше, ви відразу ж окресите раму. Вони можуть подумати, що ви покрили «скаржку» з останніми грошима і кукурудзи можуть почати соромитися. В цілому, будь-яка помилкова скромність не найкращий спосіб вражати.





Ми не любимо фрази, такі як «Я не купую». Бажаєте, що ви не повинні розповідати кожному. «Я сказав, що ти!» "Я знаю це!" Ну, так як ви такий знахідний, перейдіть до «психіки». "Я хотів запитати, але ...", а потім абсолютно неактуальне питання. Як виправити це? Наприклад, «Я б не купую, але це підходить для тебе». Як ви покажете, що ви несете відповідальність за себе. Решта така.



фраза: сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Не означає, що ви повинні дати їх повністю. Просто для всього часу, місця, інтонації і відносиний Якщо ви бачите людину вперше, краще не брати позицію запанібрату або нейтрального інтроверту. Відкрийте поступово, слухайте співрозмовника і завжди самі!



Перше враження чоловіка Це може змінити час. Якщо людина не приїжджає в перший раз. Що збирався далі? Може бути місяць на неправильному місці. Добре, ніхто не скасував емоції. Від нас бонусна захоплююча стаття на тему першої дати, також про перше враження. Насолоджуйтеся цими та щасливими!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное