Антитради літа 2020

Перед тим як купити модні нові продукти літа, це повинно бути трохи КошикЩоб зробити кімнату для чогось нового. Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що антитренди літа 2020 року повинні викинути або відкласти до більшого часу.

Що було розглянуто обов'язково минулий сезон швидко стає застарілим. Добре, мода мінлива, вона може бути важко тримати його. Але все ж варто знати ворога на обличчі, щоб не купити Безперервний І не зіпсуйте стильний вигляд. Поради модних стилістів!





Дизайнери люблять переходити в історію, відроджуючи тенденції минулих десятиліть. Отже, минулого року моди були романтичними і жіночними блузками з XX століття. Виготовлені в стилі Вікторія, вони відрізнялися наявністю комірів-стійок, рум’ян, пишних рукавів. Влітку 2020 року будуть доречні більш стримані і лаконічні стилі з оригінальним декором, наприклад, прикрашені бантом, будуть доречні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи є Вікторіанська епоха річ минулого? У 19 ст., засновником якого стала англійська Королева Вікторія. Вона була введена в модні пишні сукні, корсети, спідниці з вишивкою мережива. Стиль минулого епоху в сучасному вогнетривкості актуальний знову. Жінки, які хочуть додати дотик романтичності та розкоші до свого образу, оберіть блузки Вікторіяна. Рушні рукави, стійки, рефлі, мережива, корсети, які підкреслюють тонку талію, пишні і високі коміри - все це характерна для епохи Вікторія. Сьогодні луки доречні в поєднанні з джинсом (нижня дно). Стильний буде виглядати блуза з об'ємними рукавами в поєднанні з класичними джинсами. Важливо грати з зображенням, а потім ви знайдете саме те, що підійде вам. ← Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

A post shared by auf Design (@elbok_fashion) на 31 березня 2020 в 1:21am PDT



Сорочки також втратили свою актуальність. Навіть якщо у вас є фігура богів, краще, якщо є повітря між вами і футболкою. У просторій футболці не так спекотний, а в вільній рукаві рука виглядає тонше.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Ціна знижки: 165 грн? Футболка в сірому кольорі меланж? Футболка 22973 (#proizvoditel_n6) Ціна: 195 грн. 浜у 涓 蹇 • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • Чистка в Direct? ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

(@grace.natali.ua) 21 квітня 2020 в 9:36am PDT



Хіра, мода для велосипедів нарешті пройшла! Безумовно практичні велосипеди проголошуються антитрендом. Я раджу тримати їх тільки для спорту. Замінити їх можна стильними Бермудами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Це розсувні двері приносить мені радість? • Велосипедні шорти з @mango - обов'язково товстіший, ніж інші я мав (і не мити своїх ножів!) • #циклінг шорти #topshopstyle

Опубліковано Лідія Роуз (@fashioninflu) 31 травня 2020 в 11:34am PDT



Мій улюблений! Спорт універсальнийй Це мене про комбінезони з стразами або мережива, іноді в логотипах відомих брендів для всього грудей або ноги.

На мій погляд, такі костюми не виглядали дуже добре, але зараз вони не варто носити вдома.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Туреччина? В'язання? Розкішні якості иДименсії S M L XL? • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • # Прогулянка Костюми #Спортивні костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми # Костюми #

Пост поділився костюмами Туреччина? Одяг? AMN (@missmira_moda1) на 3, 2020 в 11:50am PDT



Майкі в стилі льон з мереживом контрастного кольору. Пам'ятайте, що топи? Вони мають чорний шнурок або будь-який інший колір, який відрізняється від кольору самої вершини - в їх печі. Неймовірно, що цей антитренд стане трендом знову!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Арт 1203 Фабрика Китай Тканина: Atlas Size Універсальні виміри: P. OG 42 P. OT 42 Довжина виробу 46 Opt 230 грн / Few 280 грн? Відправка клієнта Відправка передплаченої оплати 100 грн? Кольоровий світло-рожевий #maechkazhen #maykazhen #mike #maykavbelevnomstyle #mike #maechkazhen #maykaki #maykazhen

Пост спільного виробника жіночого одягу (@sofi_shop_kharkov) 16 січня 2020 в 12:18pm PST



Важко зрозуміти, як витікають пишні спідниці фатину літній Деякі модниці, але ми точно можемо сказати, що ця форма одягу доречна тільки для дитячих ранок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дівчата, надсилайте більше фотографій в нашій продукції. А хто відправив його, спасибі вам так багато? Чи доступні спідниці? Сорочки для кожного набору? Доставка по Росії. #фамалілоок #famililook #famililook #famililook #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця #спідниця#

Пост поділений спідницею сукні дитячі сукні (@nazakaz_spb_dress) 3 червня 2020 в 10:40am PDT



Сукні з широкою спідницею слід віднести до тієї ж категорії дітей, як спідниці фатину. А якщо ви хочете поставити на щось мухне і романтичне, краще вибрати коротку сукню в квітковому принті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? В наявності! Різні кольори. Фотографії інших кольорів і варіантів будуть відправлені на запит на Директора? У відео наш чарівник @kravec___dar Щоб замовити або записувати фітинг, зателефонуйте нам або напишіть на Direct або WhatsApp: + 903 175 8066 >> Чому ми краще? Виставковий зал в Москві? У Росії доставка з фітингом? Відправляючи їх по всьому світу? При надсиланні вимірювань, щоб зробити те, що підходить вам? Плаття La Divina - одяг, який ви хочете носити

Останнє повідомлення від Вечірній одяг (@la_divina_dress) 23 травня 2020 в 1:02am PDT



Я починаю з літніми черевики: незалежно від того, скільки вони люблять і красиві або навіть особисто пов'язані – не потрібно носити їх.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Черевики прив'язані до замовлення. Я можу зробити це в будь-якому кольорі. #дупа#секс машини#лизане#чекия#лизане

Повідомлення від Larisa (@starki_ya) 31 травня 2020 в 11:17am PDT



Симпатичні балети з круглим носком більше не актуальні. Без слів! Варто заміщати їх лаконічним взуттям з низьким каблуком з закритим нісом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Українська Яйця доступні! Натуральні розміри шкіри: 36 до 41 и ... Ми пишумо? +7-903-556-32-10 (Вібер, W / A) ?? Каталог цієї сторінки ??? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

A post shared by Туфлі Пальто Сумки Москва (@trend.for.friend) на 8 квітня 2019 в 4:40am PDT



Антитради в аксесуарах Перлові кліпи без сумніву дають вашій молодшій сестри. Влітку 2020 року необхідно носити масивні сережки і шарфи як головного джгута.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Визначте свій образ! Перлина кліпує другий сезон на піку популярності? ← Ціна: 55 грн/пк, 100 грн/пай › ____ #pins #pins для волосся #pins для зачіски #pins для зачіски #pins для зачіски #додатки для волосся #декорація для волосся #декорація для волосся #pearl clips

Останнє повідомлення від Basic T-Shirts Bag капелюхи (@tvoy_sharfik) на Червні 2, 2020 в 4:02am PDT



Аксесуари пердят, через які ви могли бачити різні милі маленькі речі, були актуальні протягом короткого часу. Якщо у вас є такий магазинний або стрічковий мішок, ви не повинні відкинути їх. Наприклад, залишити його на пляжі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Десети з вчора? Багато хто з вас попросили про це гаманець, це те ж саме з галереї Lam. Але я просто підключаю золотої стрічки до неї. Додає трохи більше довжини, універсальності, і плюс він виглядає круто? Дякую за те, що я з фото твоїх! #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvc #pvpvc #pvpvpvpvpvc #pvpvpvpvc #pvpvpvc #pvc #pvc #pvpvpvc #pvpvpvc #pvpvpvpvc #pvc #pvc #pvpvc #pvpvpvc #pvpvc #pvpvpvc #pvc #pvc #pvc #pvpvpvpvc #pvc #pvc

Повідомлення від Таббі Fore (@tabby.violet) 25 травня 2018 в 6:37am PDT



Шляпні шапки, сумки та інші аксесуари чітко були на пікі протягом декількох років поспіль. Але легко вгадати, що ця категорія, безумовно, не стосується речей, які не турбують. Тому можна сміливо повертатися до більш мінімалістичних аксесуарів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сонний промені, які починаються з вами. ю Ка Соломі - 660 грн. Фото: @julivphoto Модель: @dariia_k

23 травня 2020 в 12:47pm PDT



Сонячні вузькі окуляри в стилі героїв матриць, які впали в любов з Bella Hadid, Kylie Jenner і Hailey Bieber, повинні бути замінені більш масивними.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хай. Сьогодні, як пообіцяли, відповідь на проблему кузукукукукукукукукукукукукукуватку Дякуємо всім, хто взяв участь і залишив свої варіанти. Правильна відповідь 3.1.2. Я відмітив вказівників в історії. Тепер докладніше про моделі з проблеми. На кількість 1 точок Vogue Eyewear Gigi Hadid варто 10090. Кількість 2 точок від Prada. Це 25200. Вартість 3 балів 1090 by Asos Design. Написати коментарях, які вам подобається ця форма окулярів?

Пост поділений стиль? Борошно? Навчання? (@morethanstyle_msk) 17 травня 2019 в 8:09am PDT



Я також рекомендую вам дізнатися, які аксесуари для волосся варто запасатися на літо 2020. Не тільки стильний і модний, але і дуже зручний!



На мій погляд, антитренди Літо 2020 Вони цілком очікувані. Дуже модний в попередніх сезонах і тому мисердя, щось просто застаріле і втратило свою актуальність.

Антитренди, як тренди, не змушують вас дотримуватися їх. Якщо ви любите це, якщо вам подобається, і ви отримаєте вам велике задоволення, це те, що ви зносите його до здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное