Інструкція з приготування бестурми з вірменської господині Егін

Вам подобається базарма? Я дуже! Я використовую, щоб з'їсти його тільки в ресторанах, поки не знайшов. свінгери в будинку. Цей смачний снек був запеклий на сяйво вірменській господині Агін.

Сьогодні видання. "Сайт" Швидко і легко готувати Вірменська баняй Нарізаємо тонкими шматочками і подаємо до столу. Будинок радує!





Як приготувати Basturma Інгредієнти
  • 1,5кг яловичий філе
  • 2 кг солі
  • 1 ст. л.
  • 160г паприка
  • 1 ч.л. гострого перцю
  • 1,5 ч.л. затискання
  • 1 ч.л. коріандр порошок
  • 7 зубчики часнику
  • 1.5-2 Столи води або бурякового соку




Підготовка
  1. Вимити м'ясо, нарізати на шматки, покласти в широку чашу і залити багато солі з двох сторін. Кількість солі - подивитися на газ: вона може піти з однієї кілограми до двох. Поставте м'ясо в холодильник на два дні. Р



  2. Після потрібного часу зніміть м'ясо з холодильника, промийте його, висушіть її паперовими серветками. Далі потрібно обмотати кожен шматок м'яса в паперовій серветці. Покласти м'ясо на сковороді, покласти прес зверху. Аегін це подобається: на м'ясній сковороді викладають ще одну замішку, а на неї гантелі 4 кілограми. М'ясо під пресом слід лежати про день в холодному місці. Періодично необхідно видалити прес, розгортати м'ясо і подивитися, якщо на серветці немає рідини. Якщо є, знову загортайте в чистий паперовий рушник.





  3. Через 24 години м'ясо можна вішати на мотузках, щоб висохнути ще 2 дні, щоб вона повністю висохла, навіть на зрізі. Для цього м'ясо необхідно пропікати довгий гачок або нанизати на кулінарну нитку. Вішалка в сухому місці з прохолодним повітрям.
  4. Для приготування соусу в зручному контейнері з'єднують дрібно порізаний часник, паприка, гострий мелений перець, огірок, коріандр порошок, фенугрек. Пробити все блендером, а потім залити водою або буряковим соком. З другим варіантом м'ясо буде більш червоним. Занурення м'яса в цьому соусі. Зачекайте, поки перший шар висихає, потім нанесіть другий шар ножем і ретельно вирівняйте.





  5. Повісити м'ясо в соусі і залишити на 2 дні в холодному, добре провітрюваному місці.



  6. Наприкінці терміну не помітайте бестурму, поріжте тонкі скибочки і з'їсти на задоволення, поласуйте друзям, гостям і сусідам. Bon appetit!





Також я пропоную познайомитися з перевіреним рецептом, за яким можна зробити куряче дріжджове бджільництво в домашніх умовах. Найдовший про приготування їжі не їсти м'ясо рано!





Тепер ви знаєте, як кастуризаціяй Я дуже люблю цей рецепт, тому що це не місяць, але трохи більше тижня.

Вам подобається базарма? Ви коли-небудь приготували себе? Я хотів би почути про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное