Manicurist друг cries стелить, тому що клієнти перестали робити гель-лак, вона страждає втратами

2021 року – це нова тенденція для нас. Не тільки одяг, але і всі інші аспекти індустрії краси. Тепер в моді натуральність і мінімальна косметика - нігті це також стосується. Чи потрібно гель лак?Щоб виглядати модно в цьому році? Давайте розберемося.



Корантин життя минулого року ділять дівчата на дві категорії. У салоні більше не було. Можна посидіти в домашніх умовах без манікюру.й Іноземці дивилися вперед до кінця замка, щоб знову їхати до майстра і блиску.

На боці першого табору нові тренди. У 2021 році буде в моді. надприродний манікюр без покриттяй Це не означає, що вам більше не потрібно відвідати салон - ніхто не скасував зовнішній вигляд. Тепер ви можете обмежити себе гігієнічним доглядом без застосування гель-лаку.



浜у 灞 绀 Голі нігті - голі нігтій Світові бренди швидко закріпили новий тренд. На нігтях моделей іноді виникає прозоре покриття, але не більше. Манікюрний майстер з США, Том Бачик, який піклується про нігті Heidi Klum і Jennifer Lopez, підтверджує: природність зараз в моді.



浜у 涓 蹇 Цей тренд з нами довгий час.й Тенденції часто формуються тим, що відбувається у світі. У 2020 році було закрито багато регулювання, салони краси. Жінки усвідомили, що догляд за нігтями з гель-лаком в домашніх умовах є проблемою. Це набагато простіше без нього.

Майстри помітили, що після карантину Значно зменшився попит на гельове покриттяй За їх словами, під час замка багато жінок намагалися внести зміни до свого манікюру. Погано. Не дивно, що багато людей змінюють свою тактику.



Я знаю, що дуже важко відмовитися від гель-лаку, якщо ви звикли до неї. Перший. Примітка короячих нігтів є шокуючі - Хочу швидко застосувати покриття, тому що нігтьова пластина виглядає страшно. Виходить, щоб бути невибагливим кругом. Хоча ви знаєте, що ваші нігті боляче, ви не можете зупинитися.



Після того, як я не міг уявити свої нігті без покриття, я відвідав салон регулярно. Протягом декількох років я роблю щомісячні прийоми до процедури. Найчастіше. Здрастуйте голі нігті. приховувати їх новим шаром гель-лакуй Так, і метод здавалося так зручно - застосувати, і майже місяць не можна хвилюватися.

Я вирішив. відпочинокНавіть майстер рекомендується. У перші тижні без покриття нігті знизилися, були тонкі, як папір. Щоб зберегти ситуацію, я почав використовувати кутикули масла, морські соляні ванни і спеціальні засоби нігтя. Результат поступово проявляється.



й А потім я зрозумів, що я не хочу повернутися до гель-лаку. Мені сподобалося відсутність покриття більше і більше. Я мав бути маленьким хворим і Догляд за нігтямий Упродовж шести місяців вони повністю відновили, і тепер тільки роблять манікюр.

Але другий день я дізнався, що цей підхід є новим трендом. Нарешті, Ви можете бути модними без занадто багато мистецтва.й

Життя без гель-лаку Refusal гель-лаку має безліч переваг. Перш за все, це часй Після всього, не так легко пропустити час для поїздки в салон. І не завжди можна дістатися до майстра. І по-друге, це Економіяй Закриття від професійних витрат багато. Для тих, хто робить «запаювання» небезпечним.



й Також сама процедура не залишає цвяхівй Їхній стан погіршується видаленням покриття апаратом, особливо недосвідченим майстрам. І якщо склад гель-лаку поганий, то прийматиме більше шести місяців для відновлення. Тим не менш, експерти вважають, що Навіть найбільш ніжне покриття не можна носити безперервно.й



й Чи потрібно гель лак? Саме це до вас. Якщо ви не хочете відмовитися від гель-лаку назавжди, то зробіть хоча б коротку поломку, щоб нігті відпочивали. Подавати їх спеціальними засобами догляду. Здоров'я не повинна страждати за рахунок краси. Я радий, що сучасні ножиці моди мають однакову думку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное