Отець влаштував як бездомний чоловік і влаштував перевірку на новому парафію в сільській церкві

Це гарне очищення. батькоМи зустрілися на дорозі. Починалася розмова, і слово для слова, і розповіді від життя. Володимир виявився досвідченою людиною, яка знає по всьому світу життя, в тому числі з хорошим почуттям гумору і позитивним ставленням. Ось один з його пристосувань, які ми повинні поділитися.

, Україна

Тільки люди будуть збережені, і ніхто не допоможе їм. Є багато способів покладатися на Бога, і люди часто побачать це як традиція, не мотивація діяти. Важливо показати їх, що іноді. Редакція священика "Сайт" Він не може, але він може сказати людям напевно.

Історія священика Один батько був призначений для переходу на службу в далекому храмі. Перед тим, як запровадити себе на місцеву флокацію, він вирішив просто побачити, як живуть люди, які настрої там. Просторінка відвідувала свою думку - для того, щоб бути бідними, бідними, невідомими від того, що вітер приніс бездомний.



Покоївка, зроблено! Він кладе на всі види гантів і відправився в блукання через несамовитні вулиці. Скрізь вони зустрілися з страхом, і в деяких місцях вони захопили його, якщо вони погані, щоб просити їжі. Що ще? Ви повинні відповідати, щоб говорити! Тим не менш, все було невдало - ніхто не поспішав годувати або пити.



Він вирішив зробити його гірше. З моменту зустрічі з флоком заплановано на наступний день, він переніс все необхідне для церкви з вечора, а вранці знову змінився в мангар і пішов до храму. Багато людей прийшли зустрітися з новим батьком, але ніхто не поспішав подарувати алмам бідній людині.

Навпаки люди дивилися на невідомий від того, де людина бродиться страхом, уникнувши контакту з ним. Деякі дивилися побоюватися, і деякі були агресивними. У якийсь момент священик вирішив, що він не міг уникнути ляпасів і бампів. Це свого роду винагороди, яка очікувана за запитом на їжу і місце, щоб провести ніч.

Габаритний зображення

І нарешті, голова прибув, відкрив храм і попросив всіх, щоб увійти, а потім повідомив, що це була велика честь для нього, щоб впровадити священика. Моя колега не турбувала людей, щоб почекати, і негайно ходила до вівтару. Як я був, як мангар. Люди Бога почали слухати сценарії, але Бог почав читати їх.

Я був голодним, і ви дали мені їжу, ви були спрагі, ви подарували мені воду, і коли ви бандрували, кожен з вас дав мені притулок і одяг, і коли я був в тюрмі, ви все ще прийшли до мене. Він сказав, що він бачить тут в першу чергу зібрання людей, але ще не бачить храм Божого. Прийміть, що зображення і образ можна зрозуміти.



В той час, як люди дивилися один одному, він відреставрував і вишитий як священик, а потім вийшов, щоб познайомитися. Вони мали розмову, що день, і вони багато спілкувалися. І як допомогти, і який повинен бути християн, і що ми можемо показати наші дії. Кожен променений жорсткий, і деякі летючі.

Я думав, що якщо я коли-небудь мав змінити свою парафію, я б зробити те ж саме. Може бути не варто ставити людей в незручному положенні, але як краще зустрітися з гарячою локацією? В такому випадку можна організувати дуже емоційний контакт. Не далеко від розуміння слова Божого.



Поза «Ложки» Історія священика дуже дивує нас. Чи ви годуєте незнайомця, навіть якщо він зробив вас підозрою, або ви пройдете? Читати нашу наступну статтю про три речі ще одного священика села наказав вам зробити. Дякую за перебування з нами!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное