Чому ви не повинні допомогти своїм сусідам

Допомога сусідам - загальний Коли ви живете разом багато років, ви стаєте друзями. Дуже важко спілкуватися, коли ви бачите один одного щодня, особливо якщо у вас є діти одного віку. Звичайно, все відбувається, але це те, що сталося в нашій історії.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію, в якій сусіди стали майже сім'єю, але потім один ілюстраційний випадок. змінив все.й

Після весілля ми відразу переїхали до життя з матір’ю чоловіка. Через рік наша пара, наші однолітки, оселилися в районі. Ми відразу стали друзями, почали спілкуватися. Ми відвідали один одного і часто відсвяткували свята разом. Наташа і я вагітна в той же час.



Звісно, наші діти також стали друзями. Наташа вирішила, що це було час для пошуку кращого життя за кордоном. Їхня квартира є старою і вони хочуть відремонтувати. Толі, чоловік, має хорошу роботу, але вони не змогли заощадити на ремонті. Наташа не могла знайти місце.

р.



Так вона залишилася, залишаючи Толя з двома дітьми. Я знав дітей, які потрібно мати, незалежно від чого. Моя мати-в-правила з найменшим, поки Tolia була на роботі. Вони їдуть, а іноді залишають всі вихідні. Коли Наталя поселилася в Італії і почала надсилати гроші, толік був зайнятий ремонтом. Коли він зробив спальню, їх діти проживали близько тижня. Чоловіча рука - золото, він зробив ремонт до. Так він почав допомагати своїм сусідам. Для того, щоб завести щось, запозичувати кошти, слідувати працівникам. І було нормально. Безсумнівно. сусідство до Це хороша річ.

2672053р.

Запит Наталі на допомогу в Італії зараз 5 років. Він часто зустрічається, але він не залишається тут довго. Він каже, що ми заощадимо трохи більше, а потім повернемося назад. З роками я відчув, як я був майже сім'єю. Але після того, як сталося недавно, я думаю, що я був неправильним.

Моя мати-в-права стала дуже хворим і йшла до лікарні. Мій чоловік тільки придбав машину, гроші були тільки для побутових витрат. Заробітна плата для чоловіка. Гроші терміново. Всі заощадження були вкрадені, але ще не достатньо. Я назвав Наташу. Повідомляю вас, мій мати-в-право, мені потрібно гроші зараз, підібравши його до Paycheck, я буду повертатися протягом двох тижнів.



Вона б'є і потім сказала: "Соррі, друг, але ми просто замовляємо меблі в вітальні, немає грошей." Чому ви так турбуєтесь? Це не ваша мати, це просто ваша мама. Розглядайте себе дивним. Зрозуміємо чоловіка. й

Я відчував себе так погано. Ви повинні сказати, що! Я. "Захист" Підняти ваші діти. Вони навіть називають Людмила Федорівна бабуся, вона як рідна до них. У той час як Наталаша працювала за кордоном, вона була матір'ю, яка була для своєї матері і бабуся. І тепер вона шкода за пару тисяч. Не за все, але в борг.



Я не рахую гроші інших людей, звичайно, заощаджуючи їх. Толик нещодавно зумовив, що трохи більш збережений, і ви можете подумати про другу квартиру. Але це не важливо, ніщо. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У нас всі ці роки, і ми були такі бездії фольги?



Редакційна думка Ситуація дійсно дивна. Але ми не думаємо, що слід відрізати від плеча. Сусіди не доводилися до допомоги рефінгу. Це не про схильність, але про здоров’я людини. Але, можливо, люди дійсно не мають вільних грошей в даний момент. Це важко сказати, що це дійсно є.

З одного боку неприємно отримати відмову, і навіть з такими коментарями. Сусіди, з іншого боку, не потрібно давати гроші в перший дзвінок. Завжди варто пам'ятати, що допомога від хороших намірів, не варто розраховувати на послугу повернення. Хто ви думаєте, це право і хто не в цій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное