Незадоволений чоловік розтоплює з одного роду десерту, тому зачепити його

Коли в поганому настрої я роблю ніжний і легкий десерт. кефірй Моя сестра каже, що вона смакує майже так само, як Анна Павлова. Нагадуємо мені морозива, але його смакує ще краще. Добре, дуже ім'я десерту «101 Далматян» дуже ніжна. Я пам'ятаю мультфільму Дісней, який я прикрашав як дитину, і душа відразу стає теплою і радісною.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати м'який, як хмара 101 Далматян десертй Я дуже люблю ласощі цього типу для того, що вам не потрібно мені з тісто тривалий час, вам не потрібно нічого запекти!



Йогурт Десертні інгредієнти
  • 500г йогурт
  • 400г крем (33%)
  • 120г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • Ягоди
  • 50г шоколадні чіпси


Підготовка
  1. Йогурт краще взяти білу щільну вершкову консистенцію, а крем вибрати 33% жиру, не менше. Будь-які фрукти або ягоди можна приймати.



  2. Збити йогурт з цукром і ванільним цукром до повного розчинення цукру. У окрему ємність збийте вершки. р.



  3. Змішайте збиті вершки з масою йогурту.



  4. Для приготування десерту вам знадобиться значок і тонкий кухонний рушник. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ви можете використовувати марлю замість сита. Насправді, це як я готував нещодавно. Краще взяти рушник, тонше, краще! Помістіть рушник всередині сита і поставте там крем. Натисніть на тарілку зверху, ви можете покласти деяку вагу на тарілку для надійності. Я поклав в маленьку баночку варення. Поставте десерт в холодильник на ніч.





  5. Ранок в нижній частині горщика можна побачити сироватку. Ми не потребуємо сироватки, але сама сироватка смакує просто смачними. Покладіть її на пластину. Декорувати десерт з улюбленими ягодами або фруктами, і не забудьте посипати десерт шоколадними стружками. , Україна



  6. Це, десерти Йогурт і крем готовий. Бодибилдерши!





Ви також можете дізнатися, як зробити швидкий десерт з печива, вершки і згущеного молока. Приготуйте 5 хвилин і з'їсти ще швидше!



Тепер ви знаєте, як варити дивно. десерти з йогурту, вершки і ванільного цукру. Я дуже люблю доповнювати цей десерт з полуницею або консервованими персиками, і ви подивитеся на ваші смакові переваги.

Добре, якщо ваш десерт не повністю замерзає, його можна використовувати як крем для пісочного торта. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное