На порадах дизайнера прокинувся прямокутний стіл і не пошкоджував його

У кожному будинку кухня є особливим місцем. Ми не тільки варимо їжу, але і познайомимося з друзями або сім'єю, спілкуючись про життя до ранку. Тому на кухні важливо створити затишну атмосферу і затишок. У статті ми будемо говорити про який стіл вибрати як обідня зона.



Який стіл вибрати при виборі обіднього столу Важливо враховувати безліч нюансів: розмір кухні, кількість людей в сім'ї, планування, дизайн інтер'єру. Я шукаю нові меблі: є мільйон варіантів і важко вибрати.

1990Р. 2199Р.

В одному магазині я помітив дуже красивий прямокутний стіл, навіть зі знижкою. Я вже збираюся піти купити, але в останні хвилини пошук варіантів оформлення кухні в інтернеті зробив мене думки. Тепер я просто хочу круглий стіл.й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного замовлення меблів (@_wood_zone_loft)



Чому найкращий круглий стіл
  1. Прийміть менше місця.й Якщо у вас є маленька кухня, то прямокутна версія буде виглядати так погано. Але круглий стіл не перевантажує приміщення, візуально виглядає легше.
  2. Більше людей вписуються.й Якщо стільниця велика, більше людей підійдуть на круглому столі, ніж на прямокутній. Немає одного буде сидіти на куті і легше варіюватися положення стільців. Перегляд цього повідомлення в Instagram


Пост спільного з Меблевою LOFT • На карті (@modnoloft)



Простіше говорити один одному.й Під час прямокутного столу люди знайдуть себе з протилежних сторін, занадто далеко від одного, на круглому столі така проблема не виникає. І великі і маленькі компанії будуть відчувати себе комфортно. Сейф для дітейй У зв'язку з відсутністю гострих кутів круглий стіл є ідеальним рішенням для сім'ї з молодими дітьми, які просто навчаються ходити. Смутні форми познайомляться з низьким ризиком травм. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільних меблів Loft [цікава ціна] (@vashloft)



Чим простіше пересуватися на кухні.й Круглі форми залишають набагато більше місця для маневру. Особливо якщо в кімнаті недостатньо місця. Їжа на однаковій відстаній На круглому столі всі в рівних умовах: кожен може легко дістатися до найсмачнішої страви, не боятися відсутнього смаку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений таблицями, стійками, полицями (@make_me_stol)



Таким чином, круглий стіл є оптимальним рішенням для сім'ї 3-4 осіб. Особливо, якщо це потрібно. запасй Хоча у мене є велика кухня - є достатня кількість простору для великого прямокутного столу, я все ще дивитися на круглих.

Гладкі форми виглядають якось приємніше на очах, не так ваговий інтер'єр. Правильно підібрані меблі є першим кроком для створення стильної і сучасної кухні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Апосту поділився Allison Elefante (@rubyandpeachphoto)



На першому, я був зануренням, що на круглому столі було б мало місця. Однак, якщо ви берете варіант з більшою стільницею, проблема зникає. Ще більше, домашні бенкети на 20 осіб - це те, що минуле. Великі прямокутні столи втрачають значенняй Займається тільки простір.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Mitch (@8ottogre)



Ви думаєте, що варто купувати? круглий стіл?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное