Чому чоловіки запашних змащувачів і душу з подарунками

Нерідко я бачу, що жіноча жінка отримує більше, ніж її незалежний друг. Чому це відбувається? Арен не має чоловіка? Насолоджуйтеся спокійними і самодостатніми природою? Давайте спробуємо вирішити цю таємницю разом сьогодні.

Зберігаючи баланс між «незалежністю і незалежними» і «необгрунтованою кризою» є нестійким. Але я впевнений, що цей баланс є секретом довгих і щасливих відносин, в яких буде комфортно і жінка. Як тримати баланс? Вам необхідно відрізнити ситуації, в яких потрібно змінити свою роль.



Я впевнений, що У сенсі стосунки є сцена.А любов - це красива вистава на ній. Ви повинні бути в змозі виконати свою роль, не втрачаючи дотику щирості і полегшення того, що ви робите. І ви не повинні конвертувати. все життя в театріТому що це не буде нічого хорошого. Все належить.



Отже, що є основною проблемою жінок, які завжди намагаються бути самостійно? Я думаю, що є насправді два проблеми:

  1. Першим є те, що людина не має можливості бути героям і принцом, який зберігає свої принцеси. Потрібні відчути себе «рескутером» в односторонньому або іншому випадку у всіх чоловіків.



    Якщо цей захід є настільки великим, що людина свідомо обирає найбільш проблемний і нещасний партнер, який завжди потребує допомоги. Такі чоловіки, як правило, підходять «завдяки». Ці дівчата будуть маніпулювати, наприклад. Проблеми з родичами або колишнімий

  2. Друга проблема полягає в тому, що сильні жінки часто забувають про найпрестижніших речей у відносинах. Звичайно, я маю на увазі зв'язок. Слова через рот.



    Ці жінки дійсно однакові. Бажаєте доглядати, подарунки та увагуй Але вони бояться говорити про це. Він важко знати, що вони хочуть від нього. В результаті жінка втомилася від нестачі необхідних речей, і вона залишає. І людина плутати... Він не знає, що він зробив неправильно.





Але я не хочу говорити безпосередньо. Не жінка буде радувати. брендй Це роль примхливого. Який насправді сильний і незалежний, але іноді може грати роль тих же принцес на горі, які не люблять, і це не підходить.



Хворі чоловіки швидко Вони визнають всі ці ролі і з радістю грають разом.отримувати задоволення від цієї гри. Важливо не перестаратися і грати лише тоді, коли це дійсно на місці. Не забудьте, хто дійсно працюєОтримаєте найвибагливішого життя і відносин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное