Мій чоловік повернувся з-за кордону і купив квартиру, не для нас, але для своїх батьків.

Чому не затримують весілля, якщо ви вирішили одружитися, і чому це іноді корисно, щоб приховати свій темп? Про це і не тільки ви зможете дізнатися з сьогоднішньої історії життя нашого чарівного читача Юлії, який вдалося отримати відповіді на ці питання завдяки особистому гіркому досвіду.

Юра і я мав все інше. Спочатку ми зустрічали пару років, а потім на весілля почали планувати. Юра, як пропозиція виконана, і почав йти на роботу, заощаджувати гроші на житло, щоб після шлюбу він не повісив навколо шиї батьків. Весільне планування тривало 4 роки.



Про нашу картину. Ми радимо провести час в цивільному шлюбі, щоб побачити, чи повинні бути формальні відносини. А щоб не витрачати гроші на оренду квартиру, вони пропонують жити з ними.

Р

Юрій подобав ідею своїх батьків, але не зробив. Не тільки вони живуть поза містом, і я мав би витрачати двічі на те, як працювати, але кар'єрні родичі також хотіли повісити всі клопи на мене. Вони, ви бачите, було прийнято спочатку дізнатися, чи вдасться господиня дівчини, і тільки тоді, щоб подумати про весілля.



На додаток, я хотів би жити окремо з батьками, через місяць після цієї розмови Юра знову пішов на роботу. Я не спокусив цю перспективу. Так я рівно відмовився. В результаті перед відправленням Юри, ми зварилися з ним на...



Весь час, який Юра був за кордоном, він ніколи не назвав мене. Я намагався зв'язатися з ним, але номер телефону, який я знав, завжди був недоступний, і його батьки плоско відмовилися дати мені ще.



Через півроку Юра остаточно продемонструвала. Він назвав і просить приїхати батькам. Я не хочу бачити або чути його більше. Той факт, що був цікавим, що він приніс, щоб пояснити, що він зробив мені.

Як виявилося, він не збирався виправдати себе. На зустрічі Юра запросив повернути весільне кільце, а потім подарувала сумку з речами, які забули на батьківському будинку з останнього візиту, і підігнула її до дверей.

1 999 р.

Придбає квартиру після всього. Не для нас, але для наших батьків. Я ще не розумію, чому це все вийшло. Чи не так категорично?

Що ви думаєте, що ця пара зламалася? Чи можна уникнути конфлікту і закінчити історію з щасливим закінченням? Ми будемо раді обговорити це з вами в коментарях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ознайомитися з вами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное