Що робити, якщо ваша дочка відмовляється жити з матір'ю

Багато чоловіків не поспішають брати участь у роботі з жінкою, яка вже має дітей. І вважається, що це відбувається, тому що людина просто не хоче перетягнути дитину. Ми повинні забезпечити таку велику сім'ю. Хоча часто проблема не так багато грошей, Як знайти спільну мову з дитиноюй

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться сюжетом чоловіка, який хоче покращити стосунки з дочкою коханої жінки, але не знаходить розуміння. Чи зможе він знайти вихід з цієї непростої ситуації?



У віці 29 років я серйозно замислююся про початок сім'ї. Є дівчина, з якою я хочу створити цю сім'ю, але її 10-річну дочку проти неї. Я не можу знайти спільну мову з цією маленькою дівчиною.

«Новий день вона сказала, що вона не хоче мене в будинку більше. Я подарував емоціям і дійсно запакував. Поведіться жити з мною. Але Анна і я все одно хочу жити разом. Що робити? ?

«Я знаю, що хочу поговорити з дівчиною. Я повинен спробувати змінити її розум. Ані не може це зробити. Я служив в армії понад 10 років і я далеко від дитячої психології. Я можу знайти правильний підхід. Чи маю на увазі, що я повинен попросити дитину жити з матір'ю?



Психологи вважають, що ця проблема стикається з багатьма сім’ями. Дитина просто не хоче поділитися матір'ю з особою, яка не знає, хто, власне, чужий йому. І в миттєвому, змінивши цю точку зору з деякими магічними словоми не вийде.



Прийміть час для дитини, щоб прийняти зміни. Він повинен бути впевненим, що дорослі міцні і визначаються у своїх намірах. Він повинен розуміти, що зміни, які відбуваються і будуть змінювати все краще, не за гірше.

Тому Денис повинен поважати більш дорослим, а не залишити з речами, як тільки він сказав «зловживання неправильно». І дуже погано, що рішення не приймаються двома дорослими, але на 10-річну дитину.



Що таке питання, ви думаєте, що Денис і Анна дійсно хочуть бути разом? Може бути, вони повинні повернутися до цієї точки і думають її над.

Що стосується конфіденційної бесіди з дівчиною, експерти радять розповісти про такі рішення разом. Варто звернути увагу на враження дитини, її захоплення і страхи. Можливо, ви повинні попросити те, що турбує її найбільш, що вона страхує. І намагатися розбити ті страхи.



Незважаючи на те, що вона тільки 10 років, ця дівчина є повноцінним членом сім'ї. Тому варто розповісти про плани на майбутнє, про те, як прийдеться життя сім'ї, як кожен подбає і підтримує один одного.

Ймовірно, в першу чергу, дівчина сприйматиме новефундуки в байонцях. Але це зрозуміло, що це людина Не було свого вибору.І мати її. І тут дитина повинна лікуватися з розумінням.



Сильне об'єднання - це складний бізнес, де кожен повинен зробити концесії. Але це залежить від дорослих, чи зможе дитина почувати себе комфортно і впевнено, чи почуває себе турботою і увагою до своєї людини, чи буде його життя з новою людиною поруч з ним краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное