Чому вони кажуть, що Бог дає подяку за голодний?

Чи є у людини чи ні? Вічне питання, яке нас турбує. Чи варто подарувати все надії відповіді і це справжня доброта?

Я нещодавно прочитав дуже цікавий сюжет. Уважна доля жінки, яка завжди була доброю і щедрою до всіх. Коли день народження прийшов, ніхто не привітав її або давав їй все. Вона була сумною, бо не було багато грошей, щоб відсвяткувати цей день. Тоді вона вирішила покласти її улюблене кільце в павук.



На шляху до павук, її удачу посміхнулися і раптово трапляються дива. Вона була щасливою, і в кафе вона лікувала повністю безкоштовно з нагоди дії. Схожі ситуації трапилися в магазині, і вона прийшла через багату людину, яка пізніше запропонувала свою руку і серце.

р.

Ви вважаєте, що? Я не занадто багато. Я думаю, що це фоліш, щоб бути абсолютно доброю, щедрою і розумінням надії, що один день долі буде перетворюватися на тебе. обличчя, а не філей Немає нічого неправильного, що є хорошою особою. Але навіть в цьому, потрібно знати мірку. І, звичайно, не робіть непоганих, щоб отримати винагороду.

р.

Важко спілкуватися з людьми, які постійно потерпілийй Не знаю, як бути щасливим. Багато людей думають, що така поведінка привабить до них доброту. Але насправді люди неприємні бути біля вихлопних потерят протягом тривалого часу.



Я вірю, що ми всі будуємо наше життя, і ми повинні прийняти концепт долі трохи простіше. Ні. Довіра І приємно, щоб вони приділяли увагу вам. Чи не краще ставити більше енергії і енергії в власне життя?

578190

Часом доброти людей є безболісність і різновид щита. Якщо нам потрібна затвердження та любов, то ми готові. Відхилити від ваших принципів і реальних бажаньй Подумайте про це, ви дійсно так і щедрі або просто дійсно хочете помітити і любити?



З редактора дуже любити. Постраждали, що любов і не діяли. Тексти пісень, а це означає: І це дійсно погано, коли ви перестарите принципи і ваші істинні бажання для нього. Я впевнений, що Найкраще, щоб бути саміЗосередитися на вашому житті і благополуччя і не пошкодити інших.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное