Як жити з півбойфрендом і чи варто залишити такі відносини

Коли два дорослі нормальні люди зустрічають, знаходять спільні інтереси, зустрічають під час і починають жити разом, це чудово. Але для розвитку такої спілки потрібен час і якийсь повернення. Поняття відносин між різними парами може відрізнятися, але, в цілому, ми можемо сказати, що все повинно бути справедливим.



Якщо хтось приносить негативність або просто не готовий до чогось серйозного, добре, є кілька варіантів. Патіенція, пауза або поломка з цією особою. По суті, все інше вже деталі. Або ні?

Привіт, моє ім'я Даша і я думаю, що я в токсичних відносинах. У лавці мій хлопець півходьба. Це, він вимагає, що ми платимо за все однаково з власних кишень.



Ми не маємо стабільного загального бюджету. Коли настає час оплати оренди квартири та комунальної квартири - ми знижуємо однаково. Я просто хочу сказати, що я зароблю багато менше, ніж його. Не потрібно багато грошей. Але він хоче відчути себе неслухняною людиною і бути на рівній нозі з ним у всьому.

В цілому, Dima не поганий хлопець. Він допоміг мені багато на початку наших відносин. Він оплачував мене за курси, які дав мені можливість знайти постійне завдання, хоча б не дуже висока оплата. Я знаю своїх батьків дуже добре, вони хороші люди. Вони люблять мене і завжди намагаються підтримувати мене.



Але останнім часом я блюв. Питання харчування досить просто: кожен платить за себе. Але Діма давно мала проблеми з шлунково-кишковим трактом, і він купує себе тільки харчовими продуктами. По суті, він витрачає не менше мене. Я хотів би бути простим: картопля, м'ясо, молоко і так далі. Я не люблю піцу, але я добре варю.

Сама річ про відпочинок. У нашому місті був навіть випадок, коли дуже хороший (улюблений) театр трупи з турами, і мені довелося заощадити квиток на дуже довгий час, хоча мій молодий чоловік може легко купити найкращі квитки. Але він не зробив його в принципі.



Те ж можна сказати для подарунків. Діма любить дарувати, але також любить приймати. Ми не будемо святкувати все, інакше я повинен взяти кредит.

Природно, я спробую зберегти гроші тільки в разі. І до недавнього часу мій хлопець не мав ідеї. І як я дізнався, зробив скандал: вони кажуть, що я, виходить, концесальні кошти від нього, кажуть, що це не справа в сім'ї. Я не думаю, що це право, тому що я знаю все про свої фінанси не допомагає. Я не зацікавлений.



Я люблю його і хочу бути з ним. Він розумний, він має гарне почуття гумору. Він щедрий, коли мова йде про важливі речі, такі як здоров'я або батьки. Але ця грошова ситуація робить мене путником. Про вагітність Діма запропонувала почати пошук роботи в домашніх умовах, тому що гроші і платежі за нічим не буде достатньо для речей для дитини. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я буду йти божевільний. Розкажіть мені, що робити, що робити? Хочу все нормально.

2928730

Шановний Даша. Ми розуміємо вашу проблему і консультуємо вас, щоб думати ретельно. Можливо, ваш супутник просто намагається пригнічувати вас як людину і зробити його головою будинку, хоча ви платите половину. Після того, як в нормальній ситуації половинки повинні допомогти один одному, і не будувати різні перешкоди на шляху до щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное