Порада для одруженого чоловіка, який допоможе зберегти дружину і заробити її на користь

Чоловіки люблять дарувати порад жінкам (в тому числі дружини) про те, що їм потрібно зробити, щоб чоловіки люблять і тримати їх близько до них. Ви, напевно, знаєте. Напередодні Міжнародного дня жінок ми маємо Консультуванняй Він повинен любити дружину і тримати його близько до нього. Справедливість



Редакція "Сайт" Я розробив невеликий список речей, щоб зробити так, щоб моя дружина розтопила і цвіте, і не думаю, що шукає краще чоловіка. І ми вважаємо, що цей список слід оцінити самі жінки.

Порада в шлюбі
  1. Чоловік повинен подбати про його зовнішній вигляд. Де підійде, пивний живіт? Необхідно гойдалки, бути у формі і одягом, який приховує недоліки. Тому, необхідно довести до своєї дружини півгодини, взяти душ, всілякі креми, британки, чистий нижню білизну, шкарпетки, кологне і все це. Ви повинні бути у формі, коли вона прокидається, і ви повинні бути у формі. свіжоморожені.



  2. Вечору навчати дітей до школи або дитячого садка. Переконайтеся, що зсув чистий, одяг прасуються, підручники з ноутбуками акуратно складаються, а домашня робота завершена. Зробіть бутерброди вранці, в паузи між приготуванням кави і бульйону.
  3. Чому варити бульйон вранці? Відповідь. Коли ви приїжджаєте додому з роботи, ви можете швидко зробити якийсь суп або щось схоже на це: готовий Економія часу. Не забудьте керувати дружиною і дітьми, щоб зробити ліжка і зібрати одяг, який ви щасливо розкидані.



  4. Не хвилюйтеся, якщо ранок здається настільки напруженим, тому що ви завжди можете відпочивати на роботі. І знову з Іваном Михайличом, ви будете чати чай і риболовля, або я не знаю, правильно? Ось де ти відпочиєш.
  5. Увечері необхідно забрати дитину з школи або дитячого садка, адже дружина може зайнятись важливою роботою. Якщо ви не хочете, щоб ви не були в курсі ваших послуг. Сидити там, просто gosip. І ми повинні йти в магазин. Купити пару пляшок молока, плодити пару фунтів, великий пакет соку невеликого напою. Повідомляємо вас. р.



Діннер - це святий, звичайно, обід повинен бути готовим. Це святий. І створює в будинку. затишкуй Моя дружина хоче повернутися тут. Ви можете попросити її, щоб допомогти варити, але не запитати занадто багато, тому що вона втомилася від її суперімпортантної роботи. Ви не маєте моторів в день. Спробуйте підтримувати дружню атмосферу.



Якщо раптом є підозра, що дружина має хтось інший, обов'язково подумайте про це. перезавантажити відносиний Ви повинні аналізувати те, що ви неправильно: ви завжди були добре, ви погані, ви отримали вагу, і в цілому, що ваша дружина не вистачає в сімейному житті? Якщо раптом виявилося, що дружина все ще має коханця, то категорично забороняється скандалізувати, ви не можете слідувати за нею телефон і взагалі слідувати. Зайдіть в тренажерний зал, змініть свій гардероб, змініть свою поведінку, перейдемо в перукарню. Покажіть свою дружину, що ви все ще гідні чогось, покажете та повагу.



Для дихання свіжості в ваші відносини купити деякі незвичайні штани. Добре, для деяких зрізів, там знаходиться слон. Коли діти йдуть в ліжко, запрошуйте дружину в спальню, світлі ароматичні свічки, відкрийте пляшки шампанського. Пам'ятайте, що ви вчилися від дорослих кіно, і відразу ж задовольнить дружину, не дивлячись на себе. 783341



Обов'язково відвідайте психолога, коли у вас є перерва для СОТ. Він допоможе вам запам'ятати те, що ви були, як і раніше наради своєї дружини, і раджу прийняти ситуацію, але в той же час залишаються вільними, сучасними, звільненими. А коханець, він пройде. Дружина проведе місяць або два, і повернеться. Я маю на увазі, насправді. Дуже комфортний з вами.й

Редакція від

Щоб підсумувати, в цілому, наші поради чоловікам це: спробуйте важче, і все вийде! Після всього, ви люди, які не вказують. Бажаємо успіхів! І запрошуються жінки, щоб додати в наш список, оскільки ми не змогли врахувати щось. Нехай чоловіки також діляться своїми думками. Ми маємо рівність!

Порада в шлюбі Це важко подарувати тому, що він вже знає все краще. Можливо, це те, чому простіше робити речі самі, а не намагатися довести щось. Про те, що жінка може стати подібною, якщо вона живе без чоловіка на десять років. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное