Чи має мати славу, що вона не хоче сидіти з дітьми дочки?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. бабуся Щодо категорії святих, найважливішої роботи життя. Няні їх, варити їх, читати казки... Якщо це можливо, звичайно.

р.

Але є деякі онуки, які не потребують цього. Хто за роки своєї справи вважає, що життя тільки початок, і ви можете зробити набагато корисніше речі. Якщо не для інших, то для себе. Або вони просто хочуть відпочивати. Для того, щоб звільнити їх для цього або підтримати їх, є абсолютно різною речовиною, але родичі завжди будуть мати власну думку про це питання.

Допомога онуків Моя мама самогубна. Так, я оголошую це з повною відповідальністю. Зараз я 36 років, і я не пам'ятаю нічого дійсно яскравого з дитинства або молоді. Я навчаюся самостійно або в школі. За найбільшу частину батько був відповідальним за виховання. Мама жив її життя.



вона порівняно молодий, не сорока. І я не пишу її за гроші, ні. Проблема полягає в тому, що вона відмовляється сидіти з онуками. Маленькі діти - це неприємності, але як я знаю, бабусі люблять сидіти своїми онуками. Але мама відмовляється. Вони говорять, що це велика відповідальність, і я повинен навчити їх.

В цілому я погоджуюсь з нею. Але мій запит прийшов з причини. В даний час я не маю найкращої фінансової ситуації, а няні в наш час досить дорогий. Я не маю часу сидіти з дитиною, тому що я працюю за себе. Допомога Бабця - ідеальний варіант. Але це не було.



П'ять років тому, мій чоловік і я отримав кредити для запуску малого бізнесу: хлібопекарня. Знаходилося багато робіт і кількох замовлень. Але це нормально розпочати бізнес, це займає багато зусиль, і ми готові до нього. Ми проводимо всі наші часові та зусилля на нашому бізнесі. І після того, як поступово почали виходити в плюс.

Трохи пізніше було краще, і ми навіть придбали автомобіль, зробив ремонт. На тиждень було мало часу для себе, і було прийнято рішення піти на відпочинок. Наші співробітники були дуже впевненими в собі. Після прибуття ми зіткнулися з деякими проблемами, які, тим не менш, можуть бути вирішені в мінімальний час, якщо ми працювали разом.

Але лише в той момент мій мама хвора. Я просто мав сидіти з нею і буквально ложкою її. Ситуація почала псуватися, а на всіх фронтах: моя мама була гірше, кілька замовлень на роботу були розбиті через проблеми з технологією, і мій чоловік був дуже відхилений мною.



й Але нічого не робити з собою я не міг і залишився доглядати за хворою матір'ю. Продовжуємо постраждати, і чоловік закрив себе і припинив розмову. Ні, були бої та скандали, бо побачила весь наш прогрес на роботі.

Після того, як мій мама відчував краще і я зміг повернутися до роботи. З сердитися чоловіка неможливо. Пройшов ще місяць, і в кінці ми вирішили жити окремо. Але все закінчилося добре і завдяки концесії ми обидва домовилися зробити, мій чоловік прийшов додому і я отримав вагітну. Це ще один рік і половина... Розпочалася пандемія.

доб.

й Наш бізнес не приніс такого прибутку. По суті, трохи більше, і ми будемо тільки мити до самодостатності. Це гарне, що ми очікуємо щось, як це до того, і кладемо трохи на майбутнє. В іншому випадку я просто не знаю, як ми пережили народження дитини.

Трохи трохи, деякі клієнти вийшли назад і ми знайшли інші постачальники. Я був повною енергією і ідеями для роботи. Але ніхто не залишає дітей. Не існує додаткових грошей для когось іншого. І уявіть, що людина повинна бути такою, щоб твій онук не зрозумілий. Особливо коли мова йде про допомогу вашій дочці.

Я не знаю, що робити, дорогі. Це моє становище. Я не знаю, що робити. Ми йдемо на старі друзі, з якими ми втратили контакт. Баша, але що ми робимо? Що ми робимо.

р.

А, особливо, враховуючи, що ви, шановний читач, який використовується, щоб допомогти вашій матері і навіть постраждали від неї. Але люди різні. Для деяких установ сім'ї знаходиться в першому місці, а для інших це тільки тягар. Ваша ідея з друзями ми віримо, але ви також можете перевірити облік і взяти невеликий кредит для того, щоб найняти няню. Гроші ви і ваш чоловік все ще заробляється, але нормальна допомога дитини повинна бути зараз. Не менше ми думаємо. Чи може бути хтось розумний у коментарях. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное