Печиво без борошна, яку я запікаю, якщо покрита ностальгією для Італії

Домашній. безбарвнийПолювання вершкового масла і молока за рецептом її італійської други Лаура. Випічка на основі 3 основних інгредієнтів: мигдаль, цукор та білок. Ну і інші добавки у вигляді шкірки і лимонного соку можна зробити на волі.

Я дуже люблю, що печиво можна зробити різними за смаком і консистенцією, залежно від того, що мигдаль, які добавки і час випічки (наприклад, м'які в середині, а деякі сухі і хрустки). Смакує як десерт французької пасти.

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці італійської Amaretti печивой Вишуканий рецепт!

р.

Домашні печиво без борошна Інгредієнти на 1 яйце
  • 1 великий яєчний білок (30 г)
  • 1 ч.л. лікер "Амаретто" (або кілька крапель смаку)
  • щіпка
  • 85г мигдальне борошно
  • 50г цукру
  • порошок


Доповнення на волі (пер 1 білок)
  • 1 ст. какао
  • ванілі
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • пілінг


Підготовка
  1. Ретельно відокремити жовток від білка. Залийте білок в ємність з подрібненням, додайте щіпку солі. Кріплення з міксером або вінком до пишної маси.



  2. У Італії лікер "Амаретто" додається до білків для цього печива. Однак можна замінити кілька крапель мигдалю або ванільного ароматизатора. Я зазвичай бере ванілі. Також додайте мигдальне борошно. Борошно мигдальне Ви можете отримати готовий до магазину. І можна подрібнити його самостійно від очищеного мигдалю з додаванням цукру.





  3. Також додайте цукор в тісто. У класичному рецепті слід стільки цукру, як мигдальне борошно. Мені подобається, коли є менше цукру. Приймаю близько 55 до 60 грам. Стирайте всі інгредієнти добре з силіконовою лопаткою. Тісто виходить запашною і однорідною, трохи липкістю.

    р.



  4. Лоток покритий папером для випічки. Зверху паперу злегка змастити маслом. За допомогою столових ложок або невеликої ложки для морозива утворюють невеликі кульки. Кожен шматочок бісквіта є дрібним цукровим пудром.



  5. Поставити його. Контакти На відстані один від одного. Печиво можна залишити як або злегка змащений для красивих тріщин. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15-20 хвилин.



  6. Також можна взяти цей рецепт в якості основи і, додаючи лимонний сік, шкірку і ванілі, зробити лимонні печиво. І шоколадний млин Варто перемішувати мигдальне борошно з цукром і столовою ложкою несолодкого какао-порошку. Я люблю готувати всі 3 види: класичний, лимон і шоколад. Краще зберігати такі файли cookie в контейнері під закритою кришкою, щоб вона не висохла.







І познайомитись з усіма хитрощами приготування печива «Амареті», дивитися це відео. Авторизація кухар-каналТетяна Шпілько розповість про те, як і що робити. Я люблю всі рецепти цієї красиї леді.

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Редакційна колегія Також я раджу дізнатися, як запекти сир і мигдальне печиво в домашніх умовах. Чудово смачні тістечка, буквально розтоплення у роті!



Цей рецепт розрахований на 1 яйце. Від 1 яйце йде близько 7 cookie. Але для сім'ї ця порція занадто мала, тому я завжди збільшю інгредієнти на 3 або навіть 4 рази.

До речі, з решти білків можна зробити пісочне тісто, заварене або смачне морозиво. Або зробити їх смачним омлетом.

Як це? кішка Без борошна і вершкового масла ви варите? Я просто люблю випікання мигдальним борошном. Однак я ніколи не купую готове борошно, як правило, подрібнити в блендері разом з цукровою очищеною, сушеною мигдалем. Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное