Чоловік в останні хвилини відмовився рухатися і залишатися з матір'ю, я не знаю, як впоратися з досвідом

Для будь-якої шлюбної дівчини або жінки слабкий Це причина найбільш смаженості і розчарування. Жінка повинна відчувати сильне плече і підтримку. І якщо це не так, то любов, незалежно від того, наскільки сильно це, буде випаровуватися швидше або пізніше.

р.

Особливо важко закрити чоловіка, який показує слабкість до своєї матері. З дорослим, самодостатня людина не змусить концесії, які турбує дружину і дітей. Особливо якщо це звичайні змії старшої жінки.

Милосердя Вища освіта отримала далеко від дому. Більше 600 кілометрів, щоб бути точним. Я добре навчився, і я познайомлю чоловіка, який згодом став чоловіком і батьком моїх дітей.



Відправляємо, переїхали з ним. Або ж, квартира матері, яка спадалася. Її мати-в-право продовжує жити з батьком-в-правом у с. У той же час наша родина почала формувати і вирощувати сильніше. Але не тиждень пропущено без мами Володимира. Моя мати-на-правила з нами.

Далі Дочка. Ми не припинили, хоча б номер був меншим. Звісно, іноді вона приніс подарунки і навіть сати з її грандіозною пара разів, коли мій чоловік і пішов до міста, щоб провести час разом. Але це було досить рідко і, власне, в більшості випадків, вона була її, яка мала до няні.



Після коледжу, коли ми знайшли хорошу роботу, була друга дитина. Я мав знову прийняти постанову, а чотири з нас вже мешкали в однокімнатній квартирі. Не було ніде, щоб повернутися. Сім'я життя вирушила на гору, і тут є вічна тема з її матір'ю, які не думають, щоб закінчити її вічні поїздки, щоб відвідати нас.

Я був кричущим і гістеричною. Вона попросила чоловіка поговорити з матір'ю. Пара разів вона випала перед очима. Але вони, як і два зображення, не хочуть змінитися на всіх: чоловік не міг сказати ні до своєї матері, і вона, в свою чергу, просто подрібнюється і прийшли, якщо не тиждень пізніше, то два напевно. А її візити були ще довше після цього.



Рішення прийшло до себе. Моя сестра, яка була в зв'язку зі мною все разом, запропонував переїхати з нею. Вона все ж живе в рідному місті, і це так сталося, що її сусіди рухалися. Вони залишили простору квартиру і шукали орендарів, які будуть виглядати тільки після живого простору. Плата за комунальні послуги. Не дуже багато людей, які бажали.

Після розмови з Володією було прийнято рішення про рух. Він не може йти прямо на нове місце. Але я не проходив назад, навпаки, як ви напевно вже зрозуміли. Я збирав дітей, і в кілька днів ми вже на шляху від станції до нашого нового дому. Зустрінемося з сім'єю та друзями.



А потім телефон ранг. Я відповідаю з гарним настроєм: голос мого чоловіка в трубі. І каже мені, що він не може прийти. Ви бачите, мама не може прийняти його без нас. Вона хвора. Яким буде сина, якщо він пішов з матір'ю? А потім що? В короткий час він буде залишатися з нею на час. Подаруйте гроші дітям і, можливо, приїжджайте за пару місяців. А потім назад.

Ви не можете уявити, як я отримав. Все про сімейний звалищ. Я думав про це довго і тепер я трохи спокійний. Може бути, що це повинно бути? Мапа Мені потрібно заспокоїти, знайти роботу і нову людину. А що невірно, якщо мій батько залишив нам, як я перетворю і на кого покладатися на рідну, але поки не місто? Я повільно забуваю чоловіка.



Це сумна історія, особливо коли ви вважаєте, що мати-в-право, ака бабуся, заважає нормальному дитинства своїх онуків. Ми можемо тільки надіяти, що все закінчиться на хорошій замітці і Володимир буде розуміти, що дорослі чоловіки повинні бути відповідальними за свою сім'ю. Не без нього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное