Дочка звикла мати занадто старий, щоб мати другу дитину в 40

На жаль, Діти Не завжди простий для батьків. Дуже складно порадувати дітей в підлітковому віці. Деякі речі, які відмовляються розуміти, і багато навіть сприймають в байонці.



Незабаром або пізніше все потрапляє в місце. Хтось тільки допомагає часу, а хтось в ситуаціях, які принципово змінюють ставлення до життя. Про такий незвичайний випадок, який ви дізнаєтеся в історії сучасності. Ми хочемо поділитися з вами новиною з щасливим закінченням!

Вирощування дитини я вагітна за другий раз, коли я був 40. Я не знаю, що це неправильно, бо мій вік не був Два смужки на тесті розбивають всі сумніви і шокують мене спочатку. Для чоловіка і я, це диво.



Що можна сказати про дочку, яка в той час тільки виповнилося 15 років. Він зробив реальний скандал з мною і чоловіком: «Не тебе захопився?» Ти старий!

У цей день яра сіла в кімнаті всю ніч і не хочу поговорити з нами. Протягом своєї вагітності вона була і агресивна. Він був дуже переконливим для мене, але мій чоловік завжди намагався зачепити мене, "Хоя, вона збирається виростити і зрозуміти. Не хвилюйтеся!



Але це не було простіше після народження. Коли я попросив Ira, щоб допомогти мені і нязі, вона спонтанна назад. «Я не зажадав тебе народитися. Тепер ви знаєте себе, моя дочка любила повторити.

Я був ковтати сльози, але я не покажу його. Це було багато роботи. Дякуємо чоловіка, який завжди допоміг і не бореться з дочкою. Незабаром закінчила школу і вступив до столичного університету. Літній проходився в одному диханні, і яра переїжджає до хостелу.

Коли мій дочок прийшов додому, я почав помітити, що вона поводиться по-різному, якось м'якше, або щось. Молодий брат не викликає негативних емоцій. Навпаки вона почала підходити до нього, поговорити з ним. Я був дуже щасливим, але мій чоловік був правий.

У другому році навчання Іра прийшла додому деякі похмурі. Я помітив, що моя дочка мала трохи розширений шлунок, а потім все стало ясно мені. «Я хотів би розповісти вам, тому що я не знаю, як ви відреагували». Але ви повинні знати, що я вагітна.

доб.

«Що про навчання, Ірочка?» чоловік запитав у спокійному тоні. Дочка відповіла, що вона буде повернутися до університету і отримати освіту.
Незабаром молоді люди мали скромне весілля. Вибраний дочку був гарним хлопцем, відповідальним.

Моя людина і я допомогла Ira стільки, скільки ми могли. Коли вона дала народження, я дівчині мій онук, навчаючи дочку все. Вона слухала своє слово і ніколи не сперечалася з мною.



Моя жінка побачила, як втомилася я і була сердитися з Ірою: «Згадайте, як вона погана, коли ви народилися!» І тепер ви робите все для неї! Хоча я знав, що насправді він постійно допомагав Ira, відправляючи гроші і так далі. Я розумію, що він був болячем, але всі грабіжності в минулому.

Одного разу, як я сидів і люлінг трохи Ira, вона прийшла до мене і захопила мене: "Я шкодую, мама". Я був приступним! Я не знаю, що я зробив чи сказав. У мене була деяка ступінчаста дитинка. Але тепер я отримую його. Ти був і буде приклад до мене.



«Ірочка, ми робимо помилки. Важливо, щоб ви зрозуміли. «Знайди, що Дад і я завжди буду підтримувати тебе!» Щодня, Іра і я стала ближче. Ми дочка нарешті виросла. З тих пір, коли ми ніколи не зварилися і завжди допомогли один одному.

Кожна батьківка повинна вижити. Дітий Тим не менш, не кожен зможе це зробити правильно. Дуже важливо підходити до освіти, не вдаючись до агресії та карель. Якщо батько і мати стануть прикладом для своїх дітей, вони зможуть прийняти тільки кращі якості. Ви погоджуєтесь з цим підходом?



Покажіть мені в коментарях, чи є у вас діти і було легко підняти їх? Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное