Кохоз шлях до перевезення сумок і як ходити з сумочками реальних леді

Справжня жінка повинна мати красиву зачіску, дороге взуття і стильний пакет! І останній повинен бути не тільки майстерно обраний для наряду, але і одягй «Так, так, важливо знати, як носити сумку, щоб не плутати і не виглядати як колгоспнік!» – сказав мені стилист.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Ми можемо розповісти про нас як спосіб, який ми шукаємо. Можливо, це час, щоб дізнатися всі секрети цього красивого і необхідного аксесуара.

Сьогодні видання. "Сайт" Про нас КошикЯк і як не носити сумку. Невід’ємна частина жіночого гардеробу!



Як перенести велику сумку зносу в руці (можна низька) або на рівні талії (можна під рукою), максимально наближена до себе. І не гойдалить ваш мішок, як Chuck Norris! Повага чужого простору. Пам'ятайте, що ваш мішок не повинен торкнутися до будь-якого Не забудьте про це правило в магазинах та інших громадських місцях.

А будь ласка, не займайтеся сидінням сумки в громадському транспорті або кафе - це пересувний варіант!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@nikabags) - Інтернет-галерея ексклюзивних предметів інтер'єру



Правило королев та бізнесменів – це «Використовувати свій мішок тільки у лівій руці». Залиште право на підписи, руки і поцілунки. І не нижня рука, на яку повісить сумка - зберігайте її прямо. Він робить образ більш витонченим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Stylist-aotic Elena Volkova (@stylebyvolkova)



Я шукав на Kate Middleton. муфтай Не під рукою і не з лівою рукою, але і своїми руками. У ресторані помістіть пакет зчеплення на столі, а гаманець з короткою ручкою або стрічкою можна повісити на спині крісла або на спеціальний гачок, якщо будь-який.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@stylist_chekh)



Також зчеплення допоможе прикрити область декольте, якщо ви нахилилися, або ноги в момент посадки в машині. Принцеса Діана завжди використовується цей трюк.

Найкраще носити сумку на рівні талії. Це більш комфортний і відразу ж подає стиль. Сумка на рівні стегна візуально повага області таза, коли ходьба, розкочуючи сумку збоку в сторону виглядає неестетично. Так, мій дорогий, візьміть свої проходи та ножиці і вкорочіть ремені та ланцюги сумок. У деяких моделях можна просто скласти ремінець (купе) двічі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Füsun Lindner (@fusunlindner)



Сумка для плеча повинна проходити посередині переднього ременя під час руху. Для того, щоб ваш мішок був на місці, і не обертається і збити в усі серця і двері.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з )Bags)Backpacks )ChicaRica (@rica.sumki)



Я збираю мене косметику, воду, серветки, гаманець, телефон, 2 заряди, накладки, улюблений шоколад, шкарпетки - раптом буде холодними ногами, а ще теплий светр. Ну, якщо з дитиною - то є ще досить такий набір предметів. Сім'я

Стоп, зупинка! Наповнення сумочки поганим способом. Це не торговий мішок. Застібка або застібка повинна бути закрита без розтягування.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Інтернет-журналом Моди (@rsmagazineru)



Також, етикетки Не порожайте ваш гаманець перед заспокійливою громадськістю і кладемо вміст на столі в офісі або громадському місці. Шукаєте втрачений елемент, перемістіть вміст всередині сумки, і елемент буде знайдений. Не відображати вміст мішка і не залишити на робочому столі сумку.

І нарешті, найболіша річ. Сумка жіноча в руках чоловіків - не і знову. Сумки жіночі виготовлені для жінок, не чоловіків! Зібрано багато речей, купили крупу - кладемо її в сумку і ручимо чоловіка. Або візьміть рюкзак замість гаманця.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mkolmakova)



Також важливо пам'ятати, що сумка повинна бути плаття-кодй Пляжний мішок в бізнес-переговорах не має місця, а також на пляжі зчеплення з стразами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Füsun Lindner (@fusunlindner)



Я також раджу ознайомитися з 5 моделей сумок, які жінки не рекомендують носити протягом 50 років. Ця колекція обов'язково надихає вам оновлення шафи і без перезапуску скажуть прощадку до старих аксесуарів!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Füsun Lindner (@fusunlindner)



«Що ви знаєте, як носити сумку, щоб не створювати навколо колгоспної аури!» – завершила свою історію про мікс етикет стиліст. Не звертайтесь до мене. Я вірю, що кожен має право вибрати те, що носити і чим носити. Головне, що образ гармонійний, і настрій хороший.

Однак з Кошик В руках чоловіків я повністю погоджуюсь. Це дуже вражає. Я хочу приїхати і уточнити: що може бути настільки важким у вашому очищенні, що ви не можете перенести його самостійно? Дякую за ліворучне правило. Я не знаю!

Ви несете свої гаманці? Чи допоможе вам поради? Я з радістю ознайомлюю вашу думку на блювотні етикетки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное