Що робити, якщо екс-люда була какоу і перетягування в будинок однорічної дитини

Якщо мати ліворуч з чоловіком Як правильно доглядати за власним бізнесом? Що ви думаєте, якщо це не чоловік, але все ще залишається таким же? Привіт, історія змінюється принципово.



Ця ситуація стала нашим читачем, який був в реальному розпаді протягом деякого часу. По суті, не можна законно вирішувати цю ситуацію, і вже жертв. У будь-якому випадку, нехай буде прямо.

П'яти дітей до свого чоловіка Петра, П'я ніколи не була особливо хитрою. Він ніколи не мав проблеми з протилежним сексом. Так, я зробив. Я зустрілася з дівчатами. І так, він зробив. Молодий.

Ну, один день дівчина з минулого назвав його і “плести” молодий Касанова, що він незабаром стане батьком. Уважно вважав все і вирішив на початку дорослого, Петро вирішив не відпустити від своєї долі, а з мужністю прийняти її на відкриті руки.



Вони відсвяткували Вікторія протягом місяця. І П'я вирішив зробити вірно, як серце його наказував: він запропонував зібрати разом і жити разом. Хто знає, можливо, щось буде з цього, адже любов, іноді, несподівано приходить, коли ви не очікуєте. Це те, що вони зробили. Петро орендував квартиру, і зацікавив разом, чекаючи дитину народитися.

Але це не працює. П'яти і Віка занадто різні, і при вагітності ця різниця стала ще більш болючою. Пройшов час і термін дії на дев'ять місяців. Після народження своєї дочки Вікторія і її матері (який відразу прийшов до молодого) тільки оселився на молодий чоловік, переклавши всю роботу з дитиною на новому батькові. Він любить дитину більше.

доб.

Після величезної кількості кварель, резиденцій і тангтрусів, стало зрозуміло, що це не може продовжуватися, а молода мама пішла до неї, щоб підняти свою дочку самостійно. З цього моменту Петро почав надсилати свої гроші щомісяця на життя і дитину. Здавалося б, що вибір зроблений і все ярмарок.

Через місяць Petya зустрілася з чудовою дівчиною. Це було зрозуміло, що вони будуть серйозно. Ми почали жити в маленькій, але затишна квартира, а через півроку одружився. Неважко сказати, це ім'я дівчини Марія і це мене. На місяць ми одружилися, Pete не вдалося зробити платіж у Вікі, і вона кинулася на табло.

Я повинен сказати, що я дізнався про ситуацію Петіна від нього. Петро не приховує нічого, і я поважаю його дуже багато. Так з того часу на Vika почав надсилати чоловіка всі види гри. Той, що мій дочка пропускає його (Діти вже відсутній, аха), що вона хоче бути з ним, і навіть краще з нами з ночівлею і всім цим. Природно, раджу йому тримати відправку грошей, але піти в дочку протягом дня і тільки за кілька годин на тиждень, коли він був вільний час.

, Україна

А цей театр може піти на довгий час, до одного дня молода мама приїхала таксі до нашого будинку з її речами. Водій таксі взяв їх прямо до нашого дверцята, і вона носила дитину в руках. Не совість, вона подарувала дівчатам Пете, які просто очі на голову сходження з такої ситуації.

Коо-Коо Виявляється, так як ми вже влаштували особисте життя, ми можемо почекати трохи, няні малюка. Вона має погану ситуацію: вона боролася з матір'ю, живе з другом. Немає чоловіків, як ніхто не залишить дочку. Наприкінці своєї монології вона сіла в таксі, чекаючи її і вилетіла в невідомому напрямку. Уже на телефоні ми дізналися, що вона планує залишити дівчину з батьком за пару днів.



На тиждень пройшов і я на межі нервового розбиття. Ми взяли ребра з сусідів, купили дитячу форму, іграшки. Мама з кігою приніс одяг з нею. Підгузники та інші речі, які потрібно для дитини, купувати. Але я більш стурбований ставленням матері до своєї дитини, як це може бути так. І вона каже, що вона все одно потребує часу для відносин, тому нам потрібно бути пацієнтом.

р.

У інтернет-форумах, мами мене скажуть, що таке щастя падає, і я погана людина і я не розумію, як пощастило я. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але я хочу, щоб мої діти, і занадто рано для мене, я соромлюся навіть трьома в моєму, навіть якщо за короткий час. У будь-якому випадку я шокував. Я можу отримати деякі поради тут, тому що я хотів би подумати, що може статися поруч.

Так, дуже шкода для дитини, тому що вона не на всіх винних. Це не її несправність, що її батьки в ситуації, де вони не можуть бути разом. Але ці "походи" ... Поговоріть з мамою Вики, можливо, вона розповість вам щось нове або погоджується залишитися з її онуком, поки її дочка керує особистими питаннями. І ми бажаємо вам удачі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное