Яка одружена жінка не повинна говорити про близький друг

Люди роблять помилки, особливо коли мова йде про любов. Наприклад, недосвідчена молодий У той же час він забере сміття з дому і розповість про свої проблеми з чоловіком. У той же час, зріла одружена жінка буде переходити до свого чоловіка, позбавляючи його на всі деталі життя своїх друзів.



Звичайно, це не завжди буває і не всім. Однак відомий російський психолог Анна Кирянова вважає, що рано чи пізно жінка буде безвісти або її другу або її чоловіка. Сьогодні видання. "Сайт" Я запрошую про це.

Жінки повинні поділитися досвідом з іншими. Якщо проблема з чоловіком, що ви повинні піти, якщо не подруга? Дійсно, як поведінка характер нашого суспільства. Тим не менш, не кожен думає про можливі наслідки.



Жінки можуть обговорити все один з одним. І навряд чи будь-яка людина хоче, щоб її дружина дізналися всі деталі свого особистого життя. І інтимний? І всі припливи, помилки і погані слова? Якщо жінка відхилена, вона може почати скаржитися на чоловіка.

На очах друга вона Зробіть чоловіка поганой У зв'язку з цим друг може лікуватися чоловіком, зрозуміючи засудити його за будь-які дії. Насправді вона ніколи не знає, що дійсно сталося. Так як жінки люблять прикрашати речі.



Ти можеш відчувати себе, як ви нічого не неправильно. Але насправді така поведінка може повністю знищити сім'ю. Кірянова називає це трохи зраджує, що викликає примулятивний ефект. Незабаром або пізно людина дізнається, що йде за спиною. Тексти пісень, а це означає: І вірити мене, він не божевільний, як це.

До друга може статися абсолютно схожа ситуація. Тепер життякров для сліз і скарг стає чоловіком. Про це розповість жінка. Всі деталі та нюанси життя вашого другай І якщо Бог заборонений, дамська коляска, бідна людина повинна слухати двічі.



Якщо ви знаєте себе, подумайте про це. Якщо ви поділитеся такими речами з чоловіком, ви піддаєте всі недоліки і не найкращі аспекти вашого друга. Звичайно, ви любите її. Однак це не заважає чоловікові лікувати її з обережністю, або навіть при цьому не дивиться.

Я не думаю, що ваш друг хотів би дізнатися все про неї. Незважаючи на те, що вона повністю довірена вами, і не, по суті, незнайомець її чоловіка. В результаті жіноча боротьба ще більше. У найгірших, вони перестають спілкуватися.



По дорозі виникають гірші випадки. Наприклад, людина починає обдурити на дружині, і другу зраду. І, можливо, самий класичний варіант: чоловік обманює на дружині не тільки з ким-небудь, але з її найкращим другом. Ви коли-небудь зіткнулися щось, як це?

Що б не сталося в сім'ї, то краще не розповісти друзям про це. Взявши сміття з будинку, ви запилюєте його ще більше. І дуже часто, замість Дискусії цікавих питань з чоловікомЖінки бігають до друзів. Мені потрібна порада. В результаті всі напади ще мовчать і накопичуються всередині.

Якщо одружена жінка поспілкувала чоловіка про те, що вона занурила, статистика розлучення не була настільки розгортається. Однак ж саме стосується чоловіків. Вони також говорять про своїх дружин зі своїми друзями. Але чому ми так боїмося поділитися досвідом з найближчою людиною: чоловік або дружина?



Начебто багато хто, будучи незаміжньою особою, зможе підказати, Що краще робити?й Він подарує Вам хороші поради і завжди підтримує вас, тому що він любить вас безумовно. Тільки ви знаєте, як вирішити проблему. В кінці, ви повинні просто поговорити з чоловіком.

Ми переконані, що гармонійне об’єднання можливо, якщо І партнери зупиняться мовчати.й Стоп акумулюючих гравітансів або розливу всіх негативності на вашому другі. Якщо ви навчитеся зберігати секрети інших людей і почати цінувати довіру людей, ви можете виправити будь-які відносини.



Покажіть мені, ви поділитеся своїми друзями нюанси вашого особистого життя? Чи може це викликати конфлікт в сім'ї? Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное