Експерт з кібербезпеки показує, як видалити всі записи з Vkontakte на одному ходу

Активні соціальні медіа-користувачі іноді стикаються з тим, щоб видалити багато старих постів, які стали невід'ємними. І іноді вони хочуть видалити навіть свою сторінку, щоб вони могли зупинити час на безробітних зборах в Інтернеті і почати нове життя в понеділок.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість про деякі тонкощі використання популярної соціальної мережі «Вконтакте». Зокрема, ми будемо. Як видалити всі записи VC З стіни за хвилину, навіть якщо є сотні постів.



Як видалити всі записи VC Цікаво, що адміністрація соціальної мережі говорить про те, що неможливо видалити всі записи на стіні в одній кисті. Користувачі пояснюють це тим, що якщо раптово нападники мають володіння вашої сторінки, вони повинні витратити багато часу, щоб видалити все, що важливо для вас. І відповідно, ви маєте більше шансів повернути свою сторінку без суттєвих втрат.



Але що потрібно видалити всі записи? Досвідчені люди пропонують вставляти спеціальний сценарій в консолі браузера, за допомогою якого будуть видалені всі видимі записи з стіни VK. Таким чином, користувач видається обходити захист соціальної мережі своїми руками.

Але я хотів його знайти. шемалей А спеціальні мобільні пропозиції для таких цілей, здавалося мені найкращий вибір.

Є багато пропозицій, але які дійсно працюють? Мій перший вибір був інструмент 42, який я прийшов через онлайн. Тим не менш, змішані відгуки і низький рейтинг на Play Market зробили мене сумнівами.



В кінці я спробував додаток VK Helper, поруч з яким 4,9 бал гордо флагнув. І я був щасливим. Після всього, принаймні з пошуком і видаленням непотрібних записів на стіні «Вконтакте» не було проблем.



  1. Перше, що потрібно встановити додаток, піти в і увійти в систему. Ваша сторінка відкриється, де можна натиснути на вкладку «Рекорди» на стіну «Вконтакте».



  2. У верхньому правому куті буде зображення трьох слайдерів. Це фільтр для пошуку правих записів. Натиснути і вибрати дату, а також тип записів.



  3. Ми використовуємо фільтр, і ми бачимо вже фільтровані записи на екрані. Тепер натисніть подвійний удар у верхній частині, і всі записи будуть позначені. Якщо натиснути на іконку зліва у вигляді трьох крапок, ви побачите вичерпне «Видалити». Натисніть, підтвердіть та ознайомтеся з повідомленням записи очищеній Після завершення роботи натисніть на налаштування «Вихід з усіх облікових записів».





Сама соціальна мережа пропонує можливість видалення сторінки в розділі Загальні налаштування. Однак сторінка буде видалена тільки після 7 місяців. Отже, його власник в будь-який час може охолонути, змінити його розум і все ще відновити сторінку.

Не дивно, що користувачі VKontakte часто відновлюють свої сторінки і продовжують проводити багато годин на зборах в соціальних мережах.



Таким чином, якщо ви не маєте права, ви можете мати справу в багатьох інших спосіб. Наприклад, можна ретельно підходити до питання. Видаліть все, що ви можете видалити: настінні повідомлення, друзі, відео, музика, програми, групи. Ви можете змінити своє ім'я на щось підробку.

Придбайте нову SIM-карту, ввімкніть сторінку до неї, змініть пароль до одного, що ви не пам'ятаєте. Потім видаліть сторінку через налаштування, ввійти з облікового запису і позбутися від SIM-карти. Свобода!



Здається, що після такого набору заходів для відновлення сторінки не буде працювати. Так, за допомогою соціальної мережі більше не буде сенсу. Навіть якщо я використовую, щоб сидіти тут весь день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное