Завдяки гіпсії Галина для рецепта Основи, боїться варити до тих пір, поки вона не поросла, що робити.

Я хотів зробити шоколад довгий час. Фінансовий директорАле я боївся це дуже важко. Я працюю протягом 8 років і ніколи не запитав рецепт. Я щиро подякував гіпсій Галині за простий і зрозумілий спосіб приготування. 8 березня Я здивую мою матір'ю і матір'ю з цією вишуканою делікатесою.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки шоколадний фундан Гіпсія Галини. Неймовірно смачний французький десерт!



Шоколадний фундан з начинкою Інгредієнти
  • 200 г шоколаду
  • 160г вершкового масла
  • 4 яйця
  • 120г цукру
  • 100г борошна
  • 1 ст. какао


Підготовка
  1. У водяній бані пофарбуйте бар чорного шоколаду 150 грам вершкового масла. періодично до досягнення однорідності.



  2. Поки шоколад гарячий, можна приготувати самі форми. Підходить круглі форми для кексів, кераміки або одноразових. Вони повинні бути змащені з розм'якшеним маслом (на мене близько 10 грам), а потім посипати кожну форму какао добре.



  3. У зручному контейнері змішайте яйця з цукром з королою. Трохи охолоджений плавлений шоколад заливають тонкою стручкою до яєчної суміші. Запитайте на борошно. Добре перемішати до однорідності. Зверніть увагу, що вам не потрібно змішати дуже довгий час: з тривалим змішуванням клейковина може виділятися з борошна і тіста буде щільним, що означає, що сама випічка не буде настільки легко, як нам потрібно.





  4. Покладіть тісто на форми, заправте форми на 2/3. Змішайте кекси в попередньо розігрітій до 200 градусів духовки протягом 10-15 хвилин.



  5. Готові кекси потрібно трохи охолонути, а потім акуратно перевертати на тарілку. Залийте фундан какао, подайте його гарячим. Найкраще подавати шоколадний фундан з крем-футболЯк вони роблять в ресторанах. Борошно!





І побачити весь процес приготування цієї делікатеси, дивитися відео з Галинай Тексти пісень, а це означає: Я збираюся, щоб отримати шоколад в день після завтра і зробити це смачно!

https://www.youtube.com/watch?v=-49d3IUsGP4

Також я пропоную ознайомитися з технологією приготування моркви фундану. Морква, шоколад, пара інших інгредієнтів, і ваш ідеальний фундатор готовий. Смачного!



Шоколадний фундан з начинкою, або маленьким хребтом, як кажуть у Франції, - це смачний десерт, який любиться практично у всіх країнах Європи.

У верхній частині м'якого манжету і всередині рідкої шоколадної начинки не залишить байдужим будь-якої жінки! десерт простий, тому чоловіки, взяти замітку цього рецепта. Нехай ваші улюблені жінки смачніЦе ручної роботи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное