Наталія Водідова вважає, що шкільні уніформи потрібні і важливі

Відомі моделі Наталія Водідова – це не тільки краса, але і добре серце. На обличчі акції «Краса в ім'я доброти», вона керує думками не тільки про своїх дітей, а й про незнайомців. Все, хто говорив про те, що Наталя дуже надихає і оптимістично. Ми розповімо, що життя. модель І де він отримує свою силу?



У своїй молоді Наталія Водінова не могла навіть подумати, що вона назавжди залишила рідний Нижній Новгород. Сім'я була настільки бідна, що Коли вона була 15, вона мала торгувати.Після висадки. Наталія ніколи не отримала диплому про вищу освіту. Але вона навчила англійську на власній мові, тому що вона відчувала дива буде в житті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



І сталося. Якось відволікає від роботи на ринку, Наталя відвідала модельна школа, де вона отримала подяку другу. Для неї було весело, гра. Але фотограф Alexei Vasiliev помітив дівчину, яка прийшла до її першого лиття у вишитих онуках. І так був відкритий справжній нуггет. Розпочалася трансформація Cinderella.й



Тепер модель 39 років і вона вже досягла багато в житті завдяки своїй твердій роботі. Наталія має 5 дітей і Благодійний фондй З 2004 року Фонд «Голого серця» допомагає дітям з особливими потребами та сім’ями в Росії. Крім того, Наталя активно займається програмою «Всі діти заслуговують сім’ї».

Вона не залишає її моделювання кар'єри, хоча після третьої дитини вона вирішила з'являтися на кішках рідше, приділяють родині і доброму знесенню. Справдіти всім і залишатися незаслуженою Наталією Водідовою простийй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



Правила життя Наталії Водідової
  1. Вчимося сказати ні. За словами Наталії, ви можете залишити позитивну людину, але при цьому зможете сказати фірму «не». Це допоможе відфільтрувати зайве і балансувати життя. І баланс, говорить Водіянова, дуже важливо в усьому.
  2. Не бути ревнощами інших. Що приносить щастя іншій людині може бути кошмаром для вас. Наприклад, кар'єра моделі здається багатою мрією, але насправді, за універсальними уявленнями є важкою роботою, яка не всі здатні. Крім того, заздрість завжди приносить втрату. р.

    Поза «Ложки»

  3. Позбутися від будь-якого зайвого багажу. Покиньте надлишок, щоб не стати головою капусти і не зібрати на себе старі шари, які запобігають виявляти вашу внутрішню ядру.
  4. Малювати позильність зсередини. Наталя виросла у бідній сім'ї в Росії, але вона ніколи не вішала і вірила, що щось особливе станеться до свого життя. Позитивне ставлення, ефективність і невелика удача робили свою роботу.
  5. Зміна пейзажу іноді. «Я пощастив. І вже був хороший старт. Через концентрацію больових відчуттів в місті Парижа, де я пролетів практично прямо, багато разів менше, ніж це було в Нижньому Новгороді. І я відразу відчував, що це стало простіше для мене, говорить про модель Водідова. Перегляд цього повідомлення в Instagram


(@natasupernova)



Налаштуйте свої глобальні цілі. Не боятися планувати великі проекти. Навіть якщо мета здається занадто казковим і важкодоступним. Ви можете досягти цього принаймні півходу. І це стане гідним результатом. Але в той час як у вас міцність, прагнути до більшого. Якщо все попереду. Історія кіндерелли в житті Воїдови доводить, що завжди вірити в диво. Крім того, у верхній моделі вірять, що як 70, так і 80 років може жити повноцінним життям.



Про красу таємницю Наталії Водідової. Миша легендарних модних будинків виглядає бездоганно. Не дивлячись на те, що вона є матір'ю 5 дітей, які активно займаються благодійністю і все ще йдуть на кішках.

До речі, деякі види моделі дійсно дивляться. Наприклад, Водідова вважає, що форма в школах необхідна сьогодній Я бачу, що це було скасовано. «Коли форма була скасована, вона була трагедія для мене. Я ще думаю, що це дуже важливо. Він був трагедія для мене, тому що він був тільки тоді, що я зрозумів, що моя родина була бідною. І до цього я був абсолютно схожим на всіх інших, Наталя каже.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



Крім того, супермодель приймається, що вона знаходить жіноче тіло набагато привабливіше, ніж чоловік. Крім того, Наталя Водідова страшна Чоловіки, які не відчувають себей Згідно з моделлю, це ставлення поширюється не тільки на себе, але і для сім'ї і дому.

Хтось думає Наталя красива, і хто каже, що нічого особливого про неї немає. Сама Водинова є критичним, завжди прагнучи стати кращими. Крім того, вона вважає, що Краса – це ціла філософія.й Не про макіяж і фігуру, це про те, як ви думаєте, що ви робите і як ви відчуваєте.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



Наталія Водідова - доказ того, що за моделлю обличчя може приховатиВеличезна тверда робота і велике серцеДоброго дня, але й для інших дітей, які потребують допомоги.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное