Вдова Леоніда Гаїді вірила, що зло не турбує її, тому вона проживала 90 років

29 листопада 2020 року заслужений артист Росії Ніна Гребешкова відсвяткував свою 90-річчя від дня народження. Вдова відомого режисера Леоніда Гайдая та дивовижної акторки, яка відіграла в більш ніж 100 фільми, ще чарівна. Вона ділиться мудрими думками з молодшим поколінням і навчає позитивного погляду на життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@irinatarasova8788)



Ніна Гребешкова Ніна Павловна працювала з багатьма відомими режисерами, але любов аудиторії приніс її роль у поведінці Леоніда Гайдая. Ми всі пам'ятаємо свої маленькі, але яскраві ролі в фільмах «Діаммонд Арм», «12 стільці», «Нехай!», «Спорт Лото-82».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного кіно. Арт (@vkinomire)



На сьогоднішній день ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Посадкова Олена (@dryg0991)



Уважна акторка «куріння комедії», яка її головна роль, за яку вона ще вдячна долі, була роль дружини Гаїді.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Про фільм (@okino2020)



Леонід Гаїді помер 19 листопада 1993. Ніна Павловна часто згадувала розмову, яка нещодавно мала. «Нінок, мені потрібно ставити перед вами!» Я отримаюсь всередині і думав, "Аха, я буду говорити про мої чоловічі слабкості!" І сказав він: "Я ніколи не скажу тебе в головній ролі". Я просто посміхався: «Що ви, Лена!» Як багато картин у вас є? Мастурбація І у мене є шістдесяти.

р.

З нами не було 27 років. За роки, Гребешкова розірвала в 40 більше фільмів. Зрозуміло, вона вважає заслугою чоловіка: Я впевнений, що він піклується про мене на небі, надсилає режисерам свої думки: Візьміть Ніну, дайте їй фільм! А ви думаєте, що мій Ninka не може впоратися з ним? . . ?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від CCCP СРСР Black та White Photo (@ussrgram)



Ніна Павловна – дивовижна позитивна і яскрава людина. Вона колись розповіла журналістам про своє основне правило, яке протягом багатьох років дозволило їй залишатися оптимістичною і веселою: Пам'ятайте: Що сталося в житті, незалежно від того, як погані люди говорять про вас і неважливо, що погано люди роблять, завжди думають цей спосіб: Це факт не мій, але їх біографія, це не має нічого спільного. Не хвилюйтеся! й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена ЛЮДЕЙ (@people.theatre)



І, нарешті, чергова довідка про життя від Гребешкова: «Сучасні люди дуже прагматичні, вони спілкуються з вами і відразу ж думають: «Що буде я з цього?» І це незвичайне для мене. Але в одному, це покоління близько до мене - ви не можете взяти все занадто серйозно. Ми маємо жити легко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное