Правила поведінки, якщо у колишнього чоловіка є і пропонує знову

У деяких випадках, коли дорослість змушує нас робити дуже складні рішення. Нерідко труднощі полягає в тому, що розум говорить одне, але серце хоче ще. Редакція "Сайт" Він поділиться сюжетом, який обов'язково буде болючим знайомим багатьом. Ми розглянемо, що загрожує поверненням до колишнього і чи варто давати другу можливість відносин з минулим.



Я був молодий. Я закохався з ним у старшій школі: він студент старшої школи, і я лише 14 років. Спочатку не помітив мене, він від інших дівчат, і я був ревним і занурився в подушку вночі. А потім він пішов в армію, і я таємно чекав його. Він не був 18, що він помітив мене, дати почав, і ми одружилися. Я вже був. дитинай



Я віддав народження, але наш сімейний життя не був щасливим. У першу чергу жив з матір'ю-правом з поганим характером. Після того, як квартира була орендована, і чоловік почав піти в інші жінки. Я відмовився вірити в зраду чоловіка. Але все виявилося, щоб бути вірним, і справи зради стали чимось звичайним для мене. Тоді дитина вже три роки. В якомусь моменті я остаточно витягував себе разом, розлучився і повернувся до батьків. Він сказав: "Ви не будете жити з цим хлопцем!" Я кохав його довго, незважаючи на розлучення. Я був трохи «випущений», коли він залишив місто. Я надав для аліментів, але він не стикався з будь-яким, або він ручився над брудними пеніями.



Незабаром мої друзі ввели мене до Володимира. Хороший, вид, має машину і квартиру. Ми любимо один одного. Я зроблю своє ставлення до моєї дитини: дитина 4 роки, і він спілкується з ним на рівній нозі. І був дуже щедрим. Він кладе трохи на плечі і веде нас, щоб захопити нас в парку або кафе. У той же час людина відразу попередила, що якщо ми одружилися, у нас немає дітей через проблеми зі здоров'ям. Я був щасливий, тому що я не планував народженню.



Після Ми одружилися.Він почав називати його stepfather Dad. Я був навіть, глибоко вниз, ревно, тому що його да був один, я любив себе. Ми добре проживали: мій чоловік заробив, кожен літо ми пішли на море. Син все ще на наполязі нового попеля йде на спортивні розділи, отримує медалі і в цілому добре вивчається. Тепер він 16 років, але не було проблем навіть в підлітковому віці завдяки вихованням чоловіка.

І це буде відмінно, але 6 місяців тому мій екс-люда показав. Він написав мені, сказав мені, що його мати-в-право, він тепер живе в її квартирі. Ми зустрілися з ним і говорили про минуле. Виявилося, що він був одружений за другий раз, але тільки рік і половина. Не існує дітей, крім нашого сина. А потім забрали почуття, і він почав хребта! Я попросив мене розірвати чоловіка і повернутися до сина. Я соромлюся довго, але я зрозумів, що я не можу жити без любові.



Звісно, розмова з Володимиром і сином його дуже складна. Мій чоловік був сумним, але він намагався зрозуміти мене. Але син був струнким. Володимир приніс йому 12 років, тому не дивно, що його син сказав міцно: «У вас, де ви хочете, але я не віддаю батька». Я сказав, що його справжня сім'я була і батько. У відповідь він сказав, що він мав тільки один батькоВін не визнає інших.

Його батько запросив йому бути друзями в соцмережах, але його син заблокував його всюди. У мене є враження, що Владимир просто взяв сина! Як я можу сказати, що мій син готовий дати мені на користь його stepfather? Я знаю, що це моя помилка, але як я жити, якщо я намальований, де справжня любов? Немає способу назад: Володимир звернувся до розлучення, і я живу з моїм екс-людом. Син не приїжджає до нас. І відповідав йому, і він відповідає коротким і сухим. Як мені. персуади Щоб залишити незнайомець і повернутися в сім'ю?



Ну і дуже складна ситуація. Звичайно, будь-який вибір має певні наслідки. У цьому випадку жінка слухала своє серце, зняла ризики і вибрала любов. Але вона не врахувала, що дитина може зовсім не поділитися своїми почуттями для людини, яка практично не була залучена до його виховання.

Ви думаєте, що героїня цієї історії зробила право? Намагатися переконувати сина? Поведінка ваших думок в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное