Відразу після весілля дочка продала в подарунок квартиру, а тепер син-в-право викидає хитрості

«Продаж подарованої квартири був великим гідністю для моєї дочки», У своїй родині тепер у складній ситуації через неприпустимий син-в-право. Тепер дочка Недежди Івановни чуй, що в один раз вона довірила її ф'янке на крилах любові.



В той час як наша донька була зростаюча, мій чоловік і я заощаджу гроші на її майбутнє. Після закінчення, ми подарували нашим Таням двокімнатну квартиру. Ми економимо гроші на житло протягом 15 років, тому обрали хорошу квартиру в центрі міста. Таня була рідко там спочатку. Вона приїде з друзями на вихідні, іноді вона буде там самі.



У минулому році університету Таня одружена і разом з її обраним вирішив продати квартиру. Я не знаю, чому це потрібно, але Таня і Вова повідомили про гроші і обмінялися двокімнатною квартирою, яка нам дав нам дочку, для просторої трикімнатної квартири.



У шлюбі Таня та Вова проживали більше двох років. У цей час вони не мали дітей, а відносини тільки погіршилися. Моя дочка з'явилася в невимушених почуттях і сказала, що вона не може жити з цим чоловіком. Впродовж останнього часу Танін і я відвідував нашу дочку, ми не допоможемо, але помітили проміжок між ними.



Будь-яка невелика річ може приїхати на Таня божевільна, і Вова мовчно ігнорував її. Навіть з нами діти не обирали слів і розповіли один одному, що вони думають. Тоді я зрозумів, що їх шлюб був допущений до розлучення. Дочка подала за розлучення через два тижні після інциденту. І був тероризований. З одного боку я радий, що Таня вирішила взяти такий серйозний крок. З іншого боку, ви зараз повинні поділитися спільним придбаним майном. Це апартаменти!



Коли Таня оголосила про своє розлучення, Вова заявив, що вони поділяться майном однаково. Я був мій дихання. Вартість двокімнатної квартири і деякий крихітний відсоток, про що Про це повідомляє Вова, не варто половини трикімнатної квартири. І тепер він буквально збираю, що мій чоловік і я ощадився протягом 15 років. й



Сепарація майна – дуже складна тема. Часом навіть найближчих людей зупиняються спілкування через нерухомість або гроші. У таких випадках не обійтися без судових спорів. Але Тетяна завжди може поговорити з чоловіком без важкої артилерії і знайти компроміс. В цілому, для того щоб уникнути таких ситуацій, дорослі вводять в шлюбні контракти, де передбачені умови згортання і розлучення. Що ви думаєте про шлюбний договір?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное