Млинці, які самі відмовляється від чавунної сковороди і чекають на фарш

Так само млинці не здивують всіх! Ось млинці. фаршированіКурячий і сир, але в такому незвичайному серці обов'язково буде виділитися стіл. Рецепт простий, і смак не допускати слів. Чудова закуска, яку приємно готувати на оливковому тижні.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування фантастичного млинці з смачними начинками. Гастрономія смаку, доступна на будь-який гаманець!



Млинці фаршировані грибами Інгредієнти для млинців
  • 500 мл молока
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 25 мл рослинної олії
  • 150г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 300г шампіньйон
  • 2 курячі груди
  • 100г сир
  • 1 цибулина
  • рослинно-масляний
  • сіль, перець за смаком
  • зелена


Підготовка
  1. У зручній мисці збити міксером для однорідності яйцеклітини з цукром і сіллю. Залийте молоко. Продовжуємо збивати міксером, в два підходи заливають сіяне борошно.



  2. Збийте тісто до консистенції рідкого крему, потім залийте рослинне масло. Добре перемішати з вінком.



  3. Гарячий млинець (У мене 20 см в діаметрі) змащують рослинною олією пензлем. Залийте необхідну кількість тесту, запікайте млинець з двох сторін до золотистого кольору. З цієї кількості тесту настає 10-12 млинців.



  4. Щоб приготувати начинки в слабосоленій воді, заварити курячі груди заздалегідь. Очистити цибулю, дрібно нарізати і обсмажити на сковороді з рослинною олією до прозорості.



  5. Окремо в каструлі, де обсмажені цибулю, викласти дрібно нарізати гриби. Каркаси гриби приблизно 5 хвилин, потім солей і перець за смаком. Посмажити гриби спеціями ще 10 хвилин до готовності. Не забудьте періодично перемішати. У зручному контейнері змішайте цибулю, гриби, дрібно нарізати курячий груди і натертим сиром. Стирайте фаршу.





  6. Покласти 2 столові ложки начинки на млинці. Збір країв млинця, формування сумки. Плетемо млинець з зеленим цибулею перо. Зробити це дуже акуратно, щоб лука не зламала. Ви також можете використовувати сир або петрушки. 434262.



  7. Це, фарширований млинець Готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Гастрономія смаку. Я люблю доступність і доступність рецептів з цього каналу. Браво автору!

https://www.youtube.com/watch? В=ХХНДВТУ

Я також пропонуємо вам дізнатися, як зробити кольорові млинці без барвників. Вони легко випікають, і процес приготування і результат дуже щасливий!



Млинці фаршировані гриби за цим рецептом готують дуже швидко, просто і з найдоступніших продуктів. І послужіння виходить за межі похвали.

Закуска гарна і холодна. Я дуже рекомендую готувати, вчора я спробував - він виходить просто їжі, додому радує!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное