Зірки, які отримали визнання батьків

У світі є кілька речей, які не доступні для всіх знаменитостей. І один з них – радість материнства. Багато знаменитостей вважають, що їх обов'язок, щоб зробити щасливі немовляти, які менш схильні до інших. Немає інших дітей. Цей простий правдій знову зарекомендував старим батькам, які прийняли дітей.



GettyImages Батьки, які приймали шарон камінь Основна інстинктна зірка прийнята три сини. У 2001 році кам'яний постраждав тяжкий інсульт, після чого навчився говорити знову. Через три роки вона розірвала її останнього чоловіка, втративши пристойну сина, Роен Йозеф Бронштейн.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



Однак актриса тягне себе разом і змогла впоратися з рядом збоїв. Кілька років тому знаменитість приймала ще два діти - Laird і Quinn.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sharonstone)



«Я в даний час маю щасливий період життя. Я жити в моєму домі, де я переїхав 25 років тому з дітьми. Не потрібно ніндзя. Я можу прокинутися в суботу вранці, піти вниз, грати з синами, плавати з ними, грати в баскетбол або просто дивитися фільми.



Фото Шарон камінь і її син Роан Йосип Бронштейн на Золотому глобусі Нагороди в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США, 7 січня 2018 р.

У сім'ї відомого співака шість дітей. Louise Veronica Ciccone (це реальне ім'я співачки) є матір'ю дочки Люрди і сина Rocky.

р.

У 2006 році одружився з Голлівудським режисером Гай Риччі, зірка прийняла хлопчика, Давида, з африканського стану Малаві. Через три роки вона вирішила прийняти дівчину Cicundo Merci James.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Мадонна (@madonna)



Не так давно, Мадонна отримала дозвіл на прийом двох близнюків Stella і Esther. Після цього, в одному з інтерв'ю, мама багатьох дітей розповіла про ставлення до виховання: «Я хочу, щоб діти стали відповідальними людьми, які здатні любити і співати». Я не хочу, щоб вони пішли, я просто хочу, щоб вони були хороші люди.

Гуга Джекман Одним з найяскравіших і найуспішніших голлівудських акторів став зразковий батько для сина Оскара і дочки Ава.



«Це дуже важко знати, що ви не маєте власної дитини», - сказав Джекман. Він і його дружина нещодавно вирішили прийняти третя дитину. Таке рішення, за словами актора, не було ніяких труднощів: «Ми намагаємося підняти дітей самостійно, не давати ансамблю. й

Зірка Нікола Кідман стала мамою трьома різними способами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний Nicole Kidman (@nicolekidman)



У шлюбі з Томом Круїз, актриса прийняла дівчину Ісабелю і хлопчика Коннор.



Поза «Ложки» У другому шлюбі співачки Кеят Урбан, Ніколь подарував дочку, Сандаю Розу Кідман-Урбан. Ще одна біологічна дочка, Кідман і Урбана, народилася в 2010 році як сурогат.

Чарівна модель, продюсер і одна з найбільш чарівних акторів у голлівудській самій приваблює двох прийнятих дітей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений ¡Hola! Аргентина (@holaarg)



Вона прийняла хлопчика з Південної Африки в 2012 році і дівчину з США в 2015 році.



GettyImages: Я насолоджуюсь тим, що я проживаю з дітьми. І ніколи, не сумнівавшись, що її рішення чекати до тих пір, поки вона не взяла дітей. Поява Джексона і Августа — найяскравіший момент щастя в житті, Чарлізе - це інтерв'ю.

Зірка серії «Ганстер-Петербург», «Пенеальти», фільми «Пейзаж» та «Левятан» Олексій Сергебряков здавна закликав громадськості привернути увагу до проблеми дітей-сиріт. Разом з Іриною Апексімовою та Андрієм Смоляковим актором заснував благодійний фонд для допомоги дітям «Час жити».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Олексія Сергебряков (@aleey_serebryakov_fan)



Олексій підняв дочку своєї дружини з першого шлюбу Даша та прийняв хлопчиків Степана та Данила у двох дитбудинках. Я хотів би побажати всіх батьків з нашого вибору яскравого і безмежного сімейного щастя! Після всього, даючи нове життя дітям - це реальний подвиг, не збиравшись до будь-якого порівняння з екраном.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное