Хелісті мінуси теплих підлог, через які гаманець порожній, а будинок сумний

Я не думав про це до. необхідність теплої підлогиДо того ж я відчув всі переваги на практиці. У зданій квартирі, де я жив на рік, майже всі номери і балкони були електрично нагріті. На цьому поверсі набагато приємніше.

19

Однак, як і будь-яке інше технологічне рішення, теплий поверх має цілий перелік недоліків. Особливо коли мова йде про водне поле, що складається з труб. Якщо ви збираєтеся зробити ремонт або хочете модернізувати вашу квартиру, ви повинні ознайомитися з усіма зручностями. Мінусий Ми будемо говорити про них сьогодні.

Є два види теплої підлоги: електро-вода та класичнай Перший не підключений до котла, а нагрівальні елементи знаходяться всередині труби. Така система не потребує циркуляційного насоса, оскільки рідина в трубах нагрівається рівномірно. Температура підлоги і повітря можна контролювати за допомогою термостату.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Light & Electric Products (@lep_nikolaev)



Вважається, що така система вигідна, ніж труби, які підключені до котла. По-перше, це дозволяє зменшити обсяг нагрітої рідини. По-друге, труби прогріваються рівномірно по всій довжині. Також можна розігрівати окремі номери без нагріву рідини по всій системі.



Електричний водопровід може бути встановлена в квартирахНе потрібно підключатися до центральної системи опалення. Але класичний теплий поверх працює за допомогою газового котла або центральної системи опалення.

Недоліки теплої підлоги Підлога No1: тепла підлога не підходить для будь-якого підлогового покриття. Якщо планується виготовлення керамічних або кам'яних покриттів, то це капелюх. Однак дерево не підходить для цього. Опалення може бути просто зменшити життя матеріалуй

Також варто враховувати, що натуральні матеріали в принципі не люблять різких змін температури. А штучна сировина може випромінювати токсичні речовини при нагріванні. Перед установкою тепла підлога обов'язково з'ясуйте, чи підходить для цього підлога.

134982

Врахуйте, що підлога нагрівається і охолоджується набагато довше, ніж звичайний обігрівач. Через це ви не зможете швидко регулювати температуру в приміщенні. До речі, не варто забувати про те, що тепла підлога дасть можливість не включити акумулятор взимку. Так, він набагато краще. Однак просто підлогу не буде достатньо прогрівати всю квартиру.

Звісно, слід розуміти, що теплого поверху не є дешевим. Якісні труби дорогі. Так само, як і їх установка, хоча. Однак навіть найнадійніших труб не є імунітетом до розриву. В той час як деякі виробники дають своїм клієнтам гарантію на термін служби, він не вирішить всі ваші проблеми з раптовим ремонтом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: sales@skk_eng.ru



До речі, установка труб не тільки дорогий, але і складний процес. Наприклад, товщина стяжки над трубами залежить від того, як швидко нагрівати підлогу. Крім того, занадто тонкий стяжки може привести до того, що він просто тріщини. Тому краще довірити установку труб професіоналам.

Всі ці недоліки є теорія, яку потрібно знати. Але в реальному житті, якщо підлога була встановлена якісно, зовсім не повинно бути проблем. За допомогою цієї технології протягом багатьох років, підготовки та вишування кожного кута квартири. Крім того, у кого-небудь використовується тепла підлога нагрівачй



Ми вважаємо, що теплого поверху є розчином, в першу чергу. комфортнийй Без сумніву, життя буде розділений на «бефору» і «після», коли в будинку з'являється підігрів підлоги. Ця відмінність особливо відчувається, якщо ви звикли жити в будинку з завжди холодними підлогами.

Якщо ви попросили мене, Чи потрібна тепла підлога в квартирі?Я б сказав, що це. Ви думаєте, що є тепла підлога в будинку? Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное