Одружена в 44, вирішив продати однокімнатні квартири з чоловіком і купити трешка, але деякі не враховані.

Питання спадкування та отримання майна часто зазначають у родичів, які раніше не дбали про вас, неординарний життєздатний інтерес. Ви бачили таку картину часто? Редакція "Сайт" Я поділюсь складним сюжетом, який ідеально ілюструє цей візерунок. Ми запрошуємо Вас ознайомитися та надати консультацію героям цієї статті.



Я ніколи не розумію експресію «Не чужі діти!» Так, вони роблять. Наприклад, дочка мого чоловіка (від її першого шлюбу) дивиться мені. На жаль, я не маю власних дітей. Але у мене є niece, вона дійсно люблю свою дочку. Моя сестра загинула рано, тому я підняла дівчину від віку 12 по себе, так як мій батько відмовився її. Мій niece тепер є медичним студентом. Ми завжди доторкнуємось до своєї родини.

Я 47 років і я не був одружений, поки я був 44. Я жив з однією людиною на 8 років, а потім зламався. Тоді я підняв своє гніздо, і вона і живила в однокімнатній квартирі. Пізніше вона залишилася на навчання, і я зустрів хорошого чоловіка, Григорія, який 17 років старше мене. Довгий час розлучився, а також мав однокімнатну квартиру. У будь-який час, скоро ми одружилися.



Що я дуже сподобалося, що він був про мене, вид на батьківство. Моя душа розтоплена таким доглядом. Я завжди був мій хлопець на мене. Я відчував себе як маленька дівчина тут. Він був одружений. дочка і онукаЯкий він дуже любить. Він розлучив дружину через поганий характер. На жаль, дочка така ж, з темпером. Дочка була 30 років в той час, вона також одружена, живе з сім'єю і матір'ю в обласному центрі. Не про нас!



Я дуже люблю чоловіка, і ми плануємо жити разом. Ми вирішили змінити наші двокімнатні квартири на одну трикімнатну квартиру. Невеликі, але всі номери роздільні. Це де мій дочок запам'ятався батьком. Одного разу вона прийшла до нас самостійно, без сім'ї, нібито на бізнесі. Я відразу помітив, що вона була знеболена на мене. Я сказав батька кілька разів, що він змінив квартири в ваговому стані, тому що це буде легше орендувати один і жити в іншому місці. Що вона доглядає?

Після того, як Гриша стала хворим, щоб він сам відновив, його дочка не покаже на всіх. Допомогло йому повернутися на ноги. І тепер вона диктує, що він повинен робити! Вона сказала йому, якби я не там. Зареєструватися Ігноруйте свою присутність.й Крім того, коли Гриша пішов з сім'ї, він пішов з дочкою з дружиною трикімнатна квартира і автомобіль. Я тільки взяв валізу. І тепер він неправильно?

Габаритний зображення

Дочка залишилася, але після цього візиту вона стала більш цікавим батьком, ніж раніше. Я почав писати до нього і зателефонувати йому, що вони кажуть, вона втомилася від цього міста, хоче переїхати до нашого мегаполісу з сім'єю, взяти кредит. Але ви повинні жити кудись, звикли до неї. Оренда житла дорого, але добре, що є батько з трикімнатною квартирою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення номерів. Щиро вітаємо Вас з Новим роком! Я відчуваю людей і своїх намірів. Ось чому дочка бажає нам.

Якщо оренда дорого для них, то вони не підтягують кредит. Вона чітко ПлануванняМій батько не молодий, мій здоров'я так поганий, так що вони будуть схильні до того, щоб бути турботою родичів і придумати все, щоб отримати мене з квартири. Звичайно, можна змінити квартири назад, але мій чоловік і я не збираюся розбити. Я відразу показав, що моя любов'ю, і він був тільки знебочений. Скажіть, що все це неспроможність І нехай мій дочка нехай мені ніякої неправдивості.



Я не думаю, що ми повинні змінити квартири. Але що робиться. Зараз наша проблема полягає в тому, як ми отримуємо людей, щоб дати нам свою ідею дочки? Я не хочу її тут, навіть тимчасово. Якщо ви лікуєте мені повагу, я запитаю про вашу доброту. Я відчуваю себе, як я взяв її да. У мене є niece, вона для моєї дочки, але я не закликав її жити з нами. Так що треба сказати чоловікові Запобігання дочка?



На жаль, такий самовдосконалений у відповідності з майном досить поширений. І, як правило, для людини важко побачити, що родичі намагаються його використовувати. Завжди. віраВашій коханій, який Вас цікавить. Алас, що не завжди справа. І не завжди можна відкрити очі людини до правди, що, природно, є занадто болючим.

Що б ви були героїні цієї історії? Поведінка ваших думок в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное