З іншого боку, звернувшись до них

Про те, чи пробачити скарб, вже написано багато тексту. Кожен консультує різні речі: хто говорить про про про прощення і зволоження, хто рекомендує. Для того, щоб залишити чоловіка так, як це прямо. Хто зміни завжди змінить. Ми говоримо про не зовсім стандартний. Давайте спробуємо розібратися разом.

Хворобливість форсону Ситуація почалася як стандарт. Моя сестра пішла в університет біля міста. Катя вивчала діліґентно, вона не замислювалася занадто багато про стосунки. У другому році один з старших хлопців з п'ятого року почав доглядати за нею. Валентина була галантною, не піднялася під спідницею і здалася справжньою дівчиною.



Спочатку сестра лікувала його холодом, але потім виявилося, що Валик має досить багату сім'ю. На 23, він вже керував красивим іноземним автомобілем. Поступово серце Катерина розтоплюється і вона дозволила себе любити. Так, це слово, яке описує ситуацію краще.

р.

Пара років романтики, весілля та поява дитини. Дуже швидко, але досить швидко. Катя зрозуміла, що її чоловік був протягом декількох тижнів. Він завжди пізно на роботі. З'явився раптово і не схожий на сестра.



Вона попросила мене до няньки, і вона пішла, щоб слідувати чоловікові. Він нібито пішов на старе знайомство. У будинку свого друга Саша знайшла спати в охопі з деякими молодими леді Валентина. Після прийняття декількох картин будинок був приватним і всім був чітко видно з вікна, декайовані дружини пішли додому.



Валик прийшов поруч, через кілька годин. В той час, як він зробив звичок для такої довгої відсутності, Катя продемонстрував його фотографії. І став свідком. Скандал з сльозами, звинуваченнями, приманками і запитамий Катя погодилася пробачити чоловіка, але тільки на власних умовах: нову квартиру та нове життя в іншому місті.



Я бачу, що моя сестра залишилася, але, очевидно, це було дуже краще. Після 10 років Саша вже пішов до семи класу, і все було добре. А потім все раптово, Зателефонуйте з моєї сестри. Вона гістерична, просить мене приїхати.



Я швидко запакував і наступний день сати на кухні Катя. Все вийшло, як я очікував: раз обдурив дружину знову Я бачив чоловіка з іншою жінкою. Я помітив 10 років тому. Катя вирушила в продуктовий магазин. Не знайшовши правильні овочі в найближчому супермаркеті, я пішов на іншу частину міста.



У відділі морозива Катерина помітили чоловіка з пристрастю. вона не збирала фотографії, як вона зробила минулого часу, вона просто прийшла. Її чоловіча реакція застрягла її. Більш конкретно, недолік відповіді був яскравим: Її чоловік просто ігнорував її. І пішов він з іншої жінки, як нічого не сталося.

Прибуваючи додому, Катя збирала свої речі і кинув його з дверей, і він не виправдав себе. Вони просто взяли свої володіння і ніколи не сповіщали.

Хвороба не легко робити. Хвороба легко, якщо ви не подбаєте. Але складність не просто. Важливо. справа довіри. Як ви вразливі до певної особи. А ви завжди чекаєте лову і шукайте причину перевірки. Ми знаємо, що люди, які шукають, завжди знайдеться.

Що ви думаєте про мій сестри і її життя? Чи буде ти ж?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное