Мама-в-право зіпсувала чоловіка так багато, що він відмовляється їсти тонкі млинці

У неділю, на Масляні, моя родина чекає незвичайний сніданок. Шоколадні млинці з ніжним вершковим ковпачем і фруктами Я послужу у вигляді рулонів. Солодкий, а також гра-рол Що може бути краще?

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки млинець-рол З вершками фаршу і ягодами. Неможливим є розбити! Також в нижній частині статті ви знайдете простий і доступний відео рецепт від автора цього рецепта, красива господиня Лілія.



Шоколадні млинці Інгредієнти для тесту
  • 350 мл молока
  • 2 яйця
  • 130г борошна
  • 2 ст. цукру
  • 2 ст. какао
  • 10г ванільний цукор
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 400г сир
  • 5 ст.л. сметани
  • 10г ванільний цукор
  • порошок
  • фрукти


Підготовка
  1. Щоб зробити млинці в глибокій мисці, змішайте яйця з цукром, ванільним цукром і щіпкою солі. Залийте молоко і перемішайте вінок знову. Додати сіяне борошно і какао.



  2. Перемішайте тісто на однорідність. Консистенція тесту повинна нагадувати сметану.



  3. Змішайте млинці в змащеному гарячому каструлі. Смажені млинці з двох сторін до готовності. Млинці завдяки ванільному цукру приходять ароматичні і дуже смачні.



  4. Щоб приготувати начинку, змішайте сир з ванільним цукром і сметаною. Також можна додати близько 3 столових ложки цукрового піску. Ударьте блендер на однорідність.



  5. Ягоди і фрукти можна вибрати за смаком. Я люблю поєднання ківі, банана і полуниці. Я отримую морозиво для полуниці. Якщо ви використовуєте заморожені ягоди, не забудьте заздалегідь розморожувати їх. Вимийте ягоди і фрукти, очистіть при необхідності і наріжте на шматочки. Змастити кожен млинець з сирим кремом, потім викласти плоди. Роликові млинці в рулоні. Поставте млинці в холодильник на півгодини.





  6. Вийняти його перед подачею. морозильник і порізати на шматки. Бон привіт!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Просте призначення". Рецепти автора каналу, Лілі, завжди вийдуть перший раз і hurrah!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також хочу дізнатися, як зробити шоколадний торт. Французька делікатеса, яка буквально розтоплює у роті!



Цей шоколадний млинці можна варити хоча б круглий рік, поєднуючи різні фрукти в сезоні, і це завжди буде смачним! Добре, на Масляні і ще більше слід памперувати вдома з цією смачною їжею.

Готуємо до. шоколадно-ролл З начинкою? Якщо ні, я дуже рекомендую рецепту!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное