Що зробив мати дівчини, яка була боголена однокласником

Я повинен визнати, що іноді я вражаю жорстокість дітей. Тим не менш, їх неадекватні батьки ще більше шокують. Шкільний скандал може істотно вплинути на психіку дитини. Саме тому мама і тато потрібно. так, щоб оцінити такі ситуації І підтримай дитину.

Світлана Петровна працювала в екстреному приміщенні протягом багатьох років. Після того, як вона отримала виклик від школи дочки, вона побачила її однокласника. Жінка здивувала, але зовні залишилася спокійною. Після закінчення необхідної двох годин вона прибула до школи.



Вона знайшла свою Єву, яка, хоча вона лікувала, зберігала її назад прямо і спокійно в офісі голови. У той же офісі Світлана Петровна побачила нервову головоломку, хлопець з подряпиною на обличчі і його вирощеними батьками. В офісі вводилася остання жінка.



Робота на тривалий час в важкому середовищі екстреної кімнати, жінка часто зіткнулася з такими тантоферми. Швидко шукаючи поранений однокласник Єви і з'ясуйте, що не так багато і потерпілий, вона вимагає пояснення того, що сталося.



Школа несправедливості А сталася наступним чином: Женья бульбувала Єва і ображала її в будь-який спосіб, але вона не реагувала на образи. Потім він неприпустимо її латунь ззаду. Дівчинка перетворилася навколо і дав йому два ляпаси. Зараз, батьки Jenny. Вони намагалися звинувачувати Єва жорстокої поведінки. До свого класу Мати Євгена заповнила гістеричною сльозою для більшої зачіски.

Р

Світлана Петровна швидко оцінила ситуацію і сказав:

"Що ви намагаєтеся переконувати мене, що мій 157см дівчина може бути відхилений ваш хлопець будь-яким чином?" Ви не знаєте? Я збираюся до поліцейського прямо зараз, і я збираюся повідомити сина за гарасмент. Давайте подивимося, як ви спілкуєтесь.



Мама дружини швидко. Стопили її підроблені танто. і його чоловікові. Я чув щось в стилі «Я сказав вам, щоб зрозуміти це ідіот». Вона потім перетягувала сина з кабінету голови, апологізуючи нескінченно і перспективний, що вона ніколи не буде знову.



З редактора я захопила поведінку Світлани Петровни. З одного боку, вона не мийла на тартруси і кричить. По-друге, я відразу зробив логічний аргумент. І найголовніше, це за замовчуванням. Вона була на боці її дитини.й Тільки такі батьки можуть рости здоровими і мудрими дітьми. Діти, які цінують себе та інші. Діти, які можуть захистити себе і не відсмоктуватися до соціальних стереотипів.

Що б ви сказали до вашої дочки і її зловживача в такій ситуації?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное