Термінові заходи, якщо тюльпани не цвітуть і тільки листя замість квітів

Коли я був маленьким, я хотів відвідати мій бабуся в країні навесні. Ви будете виходити вранці на ганку, і ви вже чекаєте на тепле сонце і ніжний аромат квітучих тюльпанів. Бабця вичерявий кожен бутон, піклуючись про те, що урожай квітів радує око ще довго. Мій улюблений ба сказав, що Твитнуть до Це легко. Головне знати лише кілька правил. Що я хочу розповісти про сьогодні.



GettyImages Вирощування тюльпанів Для того щоб тюльпани цвітуть пишними, їх необхідно заздалегідь подбати. Коли погода порадує перші весняні промені сонця, можна сміливо живити квіти. На землі все ще може бути сніг.



Для 1 кв.м землі потрібно близько 15-30 г добрива. Використовуйте нітроаммофоску або будь-яку іншу підгодівлю для садових квітів. Перший раз добрива необхідно вводити в сніг, а другий раз після появи перших бутонів. Потім проводимо третій раз підживлення тижня після початку цвітіння. Будьте обережні під час годування, щоб не пошкодити листя і коріння. Найкраще вводити добрива з поливом або на дощовий деньй



Грунт слід приділити особливу увагу, так як він залежить від того, чи будуть тюльпани отримувати всі необхідні поживні речовини. Поява рослини показує саме те, що вона не потребує.

Наприклад, тонкі, висить листя - це обов'язково ознака нестачі азоту в грунті. Це може викликати стебло і листя, щоб повернути червоний. Якщо краю листів фарбуються в синьо-зеленому кольорі, то в грунті недостатньо калійних або фосфорних елементів.

Подбайте про тюльпани, важливо стежити за їх станом. Якщо ви помітили інфіковану рослину, ваше основне завдання полягає в тому, щоб зберегти здорові квіти. Для цього викопують уражену рослину разом з коренем і частиною землі. І місце, де виросло туліп, лікувати розчином каліюй Нагріватися до 70-100 градусів. Будьте обережні, щоб не пошкодити здорові квіти в процесі.



GettyImages тюльпани дуже швидко ростуть. У період зростання вони керують придбанням не тільки надземної частини, але і додатковими цибулинами підземелля. Для цього рослина. Необхідні поживні речовини і достатня кількість вологий Вода тюльпани регулярно, особливо якщо немає дощу на тривалий час. У цьому випадку буде досить 2 рази на тиждень.

Під час поливу повинні бути розпушенітак, що на її поверхні немає кірки. При цьому можна зняти всі бур'яни, які заважають розвитку рослини. Коли період цвітіння закінчений, спочатку знімається насіння. Це необхідно, щоб тюльпани можуть накопичувати поживні речовини, які вони потребують.



До речі, для поливу тюльпанів краще використовувати вагітна і теплай Найкраще зробити невеликі канавки між рядами і залити воду в них. Після процедури заповнюємо пази. Таким чином, вода не може швидко випаровувати з поверхні землі.

Тюльпан трансплантація Сушені тюльпани потребують зй Для цього добре провітрюється місце в горищі, де є тінь, ідеально підходить. Тоді вони можуть бути скидаються в серпні або вересні. Для цього потрібно зробити брюки шириною 30 см і 20 см. Залийте гранули суперфосфату на дно, і посипте їх землею зверху.



Це найкращий перший. викласти найбільші цибулиний Посипте їх землею, і покладіть невеликі цибулини між ними і знову посипте всю грунт. Це допоможе не викопувати цибулини щороку.

Це замовлення в одному місці. Вони можуть рости до 3-4 років.й Але тільки якщо правильно доглядати за рослиною. Наприклад, ні в якому разі не варто вводити в грунт під час посадки. Детальніше про те, як посадити тюльпани і лікувати цибулини, ми писали в цій статті.

Вирощування тюльпанів: Захистити клумби під час перших заморозків Нам необхідно розмульчувати їх.й Страва, сухі трави, гумус або торф. Товщина захисного покриття не повинна перевищувати 10-15 см.

Ретельно стежити за станом рослини. Якщо це жовтийЦе обов'язково знак хвороби. Наприклад, коренева цибулина може бути атакована кліщом або іншими шкідниками. При Fusariosis до симптомів додається коричнева і сушена цибулина. А на поверхні грунту відбувається сіре покриття з ялинами.

Габаритний зображення

Поза «Ложки» Якщо цибулина почала жовтуватий і сино-зелений грибний спори з'явилася на поверхні, тюльпани застрягнулися пеніцильозною гниллю. Це може викликати цибулю повністю.

Лікування тюльпанів залежить від захворювання, що впливає на рослину. Це досить велика тема, яка може бути присвячена окремій статті. Якщо ви зацікавлені в цьому питанні, дайте мені знати в коментарях. І ми розповімо про це. профілактика і контроль захворюваньй

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное