Як заспокоїти чоловіка, який виводить від пилу вагітною дружиною і зв'язує її взуття

Ви можете лікувати жінок по-різному, але є однією рисою, яка може змінити будь-яке руйнівне мислення в цьому плані. Покажіть, де це може статися. жінка Чому ви завжди повинні врахувати це. Ви знаєте, це тільки в кіно, які дев'ять місяців проходять в хвилину.



Пам'ятайте бульвар Капучин? Ви, скажете, в синьому, поцілунаному і відразу малюку. Чистий У мене є синя? Редакція "Сайт" Я скажу, що це не справа в житті. І краще, якщо чоловік живе з дружиною на дев'ять місяців. Його погляди на повагу різко зміняться.

Повага жінки: Я не завжди розумію, що це важливо поважати жінці. До моєї дружини вагітна. Не один навчив мене, як вижити цей час. Як це дано. По-справжньому, як в кіно. Я думав цей час дуже по-різному. Я не думав, що пригоди відчувались.

р.

Все починалося спонтанно: дружина раптом почала захоплювати всю їжу. Ми очікуємо малюка. Візуально все, як це було раніше, але зараз, незалежно від того, що вона кладеться на стіл, вона кричить. До точки, де вони просто не варять. Це називається токсикоз, хлопці.



Моя дружина відправляє мене в магазин, щоб принести це або це. Тексти пісень, а це означає: Але вона не може, вона буквально хвора. Нарешті оселилися на сималіну кашу, яка, здається, може легко потрапити всередину її тіла. Я все ж приготував. Я, мабуть, найкраща людина в мікрорайоні, щоб зробити омоліну.

Я повинен був щасливий. Моя дружина не зробила мені її, скажеш, кавуна в середині зимової ночі. Коли ви звикли до токсикозу, починаються нові неприємності. З плоду постійно зростає, потрібно ока для неї. Це нескінченна діагностика і різноманітність тестів. Я не можу залишити дружину самостійно, тому я супроводжу її всюди.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це серйозний стрес. Але приходжу, я великий чоловік, який тільки бачить його очима і вухами. Як відчувається крихка жінка, коли вона проводить дитину? Дитина дійсно завантажує жіноче тіло. Я пішов з дружиною.

Коли прийшов час, щоб народжувати, я, ймовірно, був найбільш нервовий. І я не можу ставити слова, що моя дружина пішла, і як важко наша дитина прийшла до неї. Дякую за те, що це добре і зараз ми зайняті з іншими речами. Я просто хочу, щоб дістатися до де я. Після дев'яти місяців я дивився на дружині по-різному. І жінки в цілому.



Маючи і маючи дитину складно. Я можу порівняти це до подяка, хоча досить натуральний і природний процес. Тим Я знаю, куди з'являється з'єднання матері і дитини. І чому мами хочуть, щоб їх дитина залишатися з ними, коли мова йде про розлучення? Я не можу уявити, що жінка, яка народила сина.

Може бути, хто йде через це легко і всі ці історії не роблять ніякого сенсу. Жінки часто наголошують, що ви не повинні шкодати їм, але що про повагу? Попри те, що всі можливі труднощі, щоб дізнатися радість материнства.



Повага жінкам Не завжди береться надані. І самі жінки. Це реалії сучасності. Прочитайте нашу наступну статтю про те, чому слід уникати всіх змів вагітних. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное