Печиво "Ротика" на маргарині, посипаний порошок гарячий

Домашні печиво на сметані, і навіть з начинкою з яблук - що потрібно для кепікі сніданок! Цей рецепт є надзвичайно простим, без полос і неприємностей. Все готове швидко і з наявних інгредієнтів, і самі печиво виходять багато.

Хоча в моєму випадку - у великій сім'ї - неважливо, скільки печиво там, речі літати досить швидко. Ну, ці печиво моя родина їсть з великим ентузіазмом, і коли вона закінчується - запитайте, щоб випікати більше.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки яблуко печиво під незвичайним іменем «Ротики». Не можна відірвати!

р.

Домашні печиво на кислих кремових інгредієнтах
  • 4 ст. борошна
  • 500г м'який маргарин
  • 4 жовтки
  • 1 ст. цукру
  • 6 ст.л. сметани
  • 2 ст.л. розпушувача
  • 4 яблука
  • порошок
  • щіпка


Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, змішайте борошно з розпушувачем і щіпкою солі. Дивитися його.



  2. У окремому контейнері збити жовтки з цукром на пишну піну. Потім додайте розм'якшений маргарин (марин можна замінити вершковим маслом) і сметаною. Стирайте його знову і додайте сухі інгредієнти. Змішайте тісто.



  3. Вимийте яблука, очистіть їх і наріжте на дрібні кубики. 320604 Габаритний зображення



  4. Прокачати тісто в тонкий шар, а потім за допомогою скла вирізати з тестового кола. В середині кожного кола покласти яблучну начинку. Складіть тісто навпіл і акуратно притискайте краю. Покладіть кожен cookie на чаші, покриту пергаментним папером.



  5. Випікати його. кішка до готовності до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин. , 29842



  6. Готові, злегка охолоджені печиво на сметані посипають цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з рецептом м’яких домашніх cookie з яблуками. На кухні на кухні звучать такі випічка, але завдяки неймовірній простоті десерту.



Я впевнений. кішка Сметана точно оцінить збори в хорошій компанії. До речі, замість яблук, як начинка, можна використовувати свіжі або морозиво ягоди (не варення).

Дуже смачна з малиною або смородини. З усім серцем я рекомендую спробувати зробити печиво за цим рецептом, він виходить з чубчиком вперше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное