Син з дочкою-в-правом забиті кредити, повинні годувати, щоб не зникнути

Проблемами батьків і дітей давно відомі. Які молоді люди приймають за надані часто нові для старших людей. Наприклад, будь-який, навіть невеликий кредит, який береться з банку, люди старшого покоління вважаються найбільш реальними. кредитно-залежністьй



Ми не вирішуємо, хто правий і хто не є. Це відрізняється. Здається нам, що якщо людина дійсно потребує запозичення, нехай береться. Але йому доведеться віддати його з кишені. Просто підрахунок ваших батьків ще одна розмова.

Мій син тепер дорослий, він 32 роки. Він хороший хлопець, але він почав жити, на мій погляд, наприкінці: 28. Так, з одного боку, мій батько і я не пустили, і з іншого боку, він ніколи не мав достатньо грошей, щоб орендувати будинок. Якщо вам не доведеться жертвувати хоча б мінімальний комфорт або витрачати час на роботу. Ось чому нам потрібно це місце?

р.

Його бабуся, мій мати, пішов нам чотири роки тому. Ось її квартира Misha got. Він сам провів на ремонті, інвестувавши кошти, і почав повільно оселитися. У звичайному, молода людина з квартирою скоро мала пристрасть. Я не бачу своє особисте життя в минулому, але я не можу нічого серйозного.

Дівчина нічого, добре, ім'я Юлії. Мій син - 4 роки молодший. вона теж не була занадто зіпсована в дитинстві: вона піднялася тільки її stepfather, який був мисливський для пляшки. Ви знаєте, що погода була як в будинку: постійні скандали, табло і не копійка грошей. Але я не мав ніяких скарг про її в той час - Я був щасливим для сина, і нарешті чекав онуків.



Перший рік був великим. Молоді люди жили, рубають персонажами і навіть побудували кар’єру. Я знаю, що вони пропустили зірки з неба, але принаймні це приємно, що вони стають корисними членами суспільства. Тоді було мало грошей, і молоді люди почали трохи розслабитися: купили модний одяг, дорогі смартфони.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Дякуємо Богу, не в банку, але в банку. Але кредит є кредитом. Ви забираєте гроші інших людей, і ви надаєте вам назавжди.

р.

Одного разу я пішов, щоб відвідати їх, щоб розповісти про це, одночасно, щоб побачити, як живуть мої дорогі. Перше враження було позитивним, але трохи дивним. Квартира красиво мебльована, ремонт (за другий раз) проводиться за смаком. Повністю сучасних технологій, а на ламінат їде життєрадісний пилосос. Але я теж побачила пучок невідкритих коробок речей на підлозі.

Самі коробки вже покриті пилом, тому вони не дуже потрібні тут, але вони були придбані для інших коштів, банківських коштів. Незабаром, або пізніше, вам доведеться відмовитися від них. Ну, я зроблю щось інше. У холодильнику розкачати кульку. Немає їжі на всіх. Просто пара соусів і капусти, які, ймовірно, старше мене.



На мій муче питання мій син спробував щось, як би зарплата буде тут другий день, тому зараз потрібно бути маленьким пацієнтом, і Юлія все ще має гроші. Це простіше, каже він, щоб замовити готову їжу, ніж витрачати час на приготування їжі. Попри те, що я особисто знаю про свої кредити. Весь набір на три роки. мінімум. Але життя у вічній боргі задовольняє їх.

Природно, я подарував сина деякі гроші, купивши деякі грози. Але це все неправильно. Я знаю, що вони не мають шкідливих звичок, вони сидять в домашніх умовах і дивитися телешоу ввечері. Але вони просто повинні купувати речі. Позування їх, можливо, не використовувати їх. Як ми збираємо все це? Як вилікувати цю залежність? Діти, але вони роблять. Я не розумію.



З усіх, хто наш читач сказав, ми можемо відрізняти, що в дитинстві її дочка-в-правила. Моя сина проживала з батьками протягом тривалого часу. Чи можливо, що вони люблять матеріальні речі більше, ніж соціальний та кар’єрний прогрес? Поговоріть з ними і дізнайтесь більше деталей. Можливо, з’явиться мотивація такого життя. Кредити більше не потрібно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное