Знизивши ступінь власної самопізності, випікаючи її улюбленим печивом для другої матері і я не відхилявся від натягування.

Я хочу солодкий чай, але це ледачий, щоб піти в магазин. Так само, як меслінг навколо з тестом. Ви напевно знайомі з цією проблемою. Тому редакційна колегія "Сайт" Повідомляємо, як приготувати абсолютно простий, але буквально розтопляючи крихкі бісквіти в маслі за хвилину!



Таке печиво стане відмінним доповненням до чаю або кави, і ви можете зробити його з продуктів, які завжди під рукою.

інгредієнти
  • 250г вершкове масло
  • 3 ст.л. цукрового піску (для тесту)
  • 2 ст.л. цукрового піску (для згортання)
  • 2-3 ст. л. лимонного соку
  • 80мл рослинне масло
  • 4 ст.л. крохмаль
  • ванілін (за смаком)
  • 400-420г борошна


Підготовка
  1. По-перше, перемішайте розм'якшене масло, цукрову пудру і рослинне масло в чаші. Ми збиваємо все виделкою або блендером. р.



  2. Далі додайте крохмаль, сік лимона і знову збити масу.



  3. Потім поступово вводимо попередньо просіяне борошно. Почати. мікси руки.



  4. Добре перемішують тісто ділять на 3 частини. Від кожного з них ковбаса-форма і порізати на плити шириною 1 см. Покладіть їх на горщик пергаментного паперу.



  5. Ми надішлемо нашим майбутнім печивом в духовку, нагріту до 180 ° С протягом 15 хвилин. Готовий. спливаючі в цукровому пудрі.





Як бачите, при підготовці таких м'ясних печива в олії, абсолютно будь-яка господиня може впоратися. Головне - виділити деякі получаснийй Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное