Я часто запекла картопляний хліб, тому що мій чоловік закохався з ним без пам'яті.

Rouge crispy crust, і всередині повітряно-рожевого тіста ... Чи не те, що таке ідеальна випічка? Редакція "Сайт" Ви дізнаєтеся, як зробити такий ідеальний картопляний хліб, який стане вашим улюбленим один раз і назавжди!



Основною рисою цього хліба є те, що він включає пюре. Це пов'язано з тим, що тісто виходить дуже м'яким, легко працювати, а після випічки його просто незрівнянно смачним. Однак, що важливо, простіше готувати!

інгредієнти
  • 180г пюре
  • 300 г пшеничного борошна
  • 1 ч.л. солі
  • 20 мл рослинної олії
  • 120 мл теплої води
  • 3g сухі дріжджі
  • 1 ч.л. цукру


Підготовка
  1. По-перше, ретельно очистити і відварити картоплю, а потім зробити пюре.



  2. Потім розчиняють сухі дріжджі обов'язково в теплій воді, тому що в іншому випадку вони не будуть «зробити». Нехай вони стоять і активуються протягом 5 хвилин. Якщо після цього часу бульбашки з'явилися на поверхні, то дріжджі працюють. Якщо ні, краще замінити дріжджі.



  3. Потім змішуємо борошно і сіль в глибокій мисці. Після додавання готової пюре, рослинної олії та активованих дріжджів. Стирайте все добре, щоб однорідність з міксером. Коли тісто виходить досить щільно, продовжуємо замісити тісто своїми руками протягом декількох хвилин. Готове тісто поміщається на дно глибокої чаші, покритої рушником. Подаруйте тісто стояти при кімнатній температурі, щоб зробити його придатним.





  4. Тісто викладають на робочу поверхню. Ми ділимо його на 8 ідентичних частин, з яких лосиний Викладаємо їх на паперовий лоток. Покрийте їх знову рушником і залиште на інший 1 годину так, щоб бункери збільшилися за розміром.



  5. Після цього зніміть рушник і щедро зморшки спрей води. Таким чином, ми отримуємо красиву хрустку скоринки з продуктів. Також при бажанні можна зробити акуратний розріз на кожному бункері, який буде красиво відкриватися при випіканні. Після того, як зробити все це, ми надішлемо їх запікати в попередньо розігрітій до 210 ° C духовці за 17-20 хвилин. Безкоштовно!





Я впевнений, що ви не можете чекати запаху запаху цих ротової води, хрустки зовні і тендери бунг. Звертаємо Вашу сім'ю з смачними домашніми випічкою. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное