Подруга з кенелу собаки не втомилася від захоплення маламутів

Якщо є собака в будинку, то немає місця для відчайу, бодрості і поганого настрою. Маламута порода - багато доказів. Ці величезні поголені тварини не залишають байдужими. Сьогодні ми з редакційною колегією. "Сайт" Поговоримо про смішні риси Malamutes.



Песікі Маламурова порода вражає розмірами з чарівними коричневими очима і глибоким виглядом падають в любов миттєво. Варто відзначити, що ці собаки мають сильний характер, тому що Вимагати грамотний підхід до навчанняй Але якщо ви регулярно справтеся з домашнім улюбленцем і побудуєте праві відносини з ним, ви знайдете вірний друг, який порадує кожного дня.



Чудовий собака названий Балто живе з близькими друзями. Я хотів би приїхати до візиту і вичавити диво шаггі. Я покажу вам, що цікаво помітили в поведінці Маламута.

Malamutes мати дуже спритні ноги Ця собака використовує свої лапки як руки. Я часто бачу Балто буквально «живу» їжу або іграшки. Собака дуже розумна, тому швидко. Вчимося відкрити вікно в машиній У звичайному автомобілі смарт собака робить це відразу, і в новому він робить кілька спроб, поки він досягне своєї мети.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з сім'єю Матвій Маламмут (@lifewithmalamutes)



Крім того, мої друзі Маламуті. може відкрити дверій На першому, звичайно, він збиває і просить, але потім він використовує руки. Навчіть собаку, щоб закрити двері, які будуть чудовими.

Маламути не туман, але говорити Ну, звичайно, ви можете почути від Malamutes barking, а також від кожного самореспектування собаки. Але вони часто роблять ці звуки. Так вони намагаються сказати щось.й Дуже гучно і довгий час. Особливо весело, коли лущіння починається, як і вовки. Сусіди можуть бути симпатичними.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@stylishandclassyinfifth)



Malamutes любов до dig З природи Мальмутів - чудові дігери. Вони люблять копати отвори! Звичайно, це не завжди сподобалося власникам. Спробуйте такий величезний звір з легким покриттям, а потім змиваємо бруд. І, як кажуть друзі, слухайте собаку з такої окупації абсолютно неможливо. Пристрасть для копання в землі властива Маламмутам природи, і це.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з сім'єю Матвій Маламмут (@lifewithmalamutes)



Маламути викрадають на Балто, Мальмута моїх друзів, буквально. свінгерий Він любить бути в одному номері з усіма. Ми сидимо про різні речі. Собака лежить від нього, перетворюючи живіт до вершини, з очі закриті. Прихильники до сну звуково. Але тільки слово "все" чутно, так як хитрий чоловік стрибає і протікає після пластини, перенісши його на зубах в вітальню.



Це просто приклад. По суті, чхання дупу І він постійно слухає людей, які прийдуть до ідеї їжі або ходьби. На жаль, фраза «чистий вуха» Балто вже навчалася. І коли він сказав, що він починає ховатися, бо він не схожий на процедури гігієни.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

DōngDōng ) (@dongdong_themalamute)



Чи можу я отримати маламінат? Маламути дуже розумні, добрі, мобільні та лояльні собаки. Однак, їх навчання слід обробити максимальною серйозністю. Перший, Малий Такий вихованець повинен зайняти людину з досвідом у піднятті великих порід. Ця порода має чудовий і міцний характер, тому важливо відразу показати, хто є власником будинку.



По-друге, це порода, яка була вирощена спеціально для роботи в джгуті. Вони вимагають довгих прогулянок і багато руху. В цілому, зберігаючи Malamute в квартирі не найкраща ідея. З іншого боку, такі собаки не підходять для ролі опіків. Для цього вони занадто торкнулися і доброзичливі. Вони не будуть рости на незнайомці, але привітають його і починають грати.

Р

До речі, ми рекомендуємо статтю про найбільш вірних порід собак, які можна отримати в якості опіків.

Як про тебе? Мали? У вас є такий чудовий собака? Далі діляться своїми спостереженнями і розкажіть, що особливо про ваших домашніх тварин. Ми любимо коментар!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное