Що зробив Isaac Babel дружина йти в США на 87

Я віддаю перевагу жіночим романам спогади, спогади, біографії та щоденника відомих і не дуже людей. Справді історії долі крутіше багатьох фантастичних сюжетів. І навіть історія краще дізнатися з них, ніж з навчальних посібників: ви дізнаєте його з фактів і деталей, які ви не знайдете в наукових роботах. Справжня любов, який був ембраційним радянською реальністю - це сьогодні матеріал.

Доля жінки З великою силою любові, здатною вижити гіркоту і випробування, не поламатися і жити цікавим життям, це далеко за всі хвалі. Красиві і щирі почуття перекреслилися жорстоко і трагічно в юності. Як оголена нічна пісня на ранньому весні.



Справжня любов, одружена вона була лише сім років. І за 15 років чекав коханого чоловіка від вигнання, не підозрюючи, що він вже не живий. Далі до кінця своїх днів вона збирала свої ноти, листи, протяги і спогади контемпорів. Так трохи вона відреставрована для постережності, що залишився з Isaac Babel.

Хто це? З спогадів Валентини Ходасевича, радянського живописця та гнізда поета Владислава Ходасевича, про І. Бабал «Як я бачив його», ми можемо уявити її.

Після того, як він сказав, що він одружився з дивовижною жінкою, з дивовижною анкетою – матір його не мігрувати, і сам інженер знаходиться на метрострой, і її ім'я розміщено на Дошці. Пирогкова. Наприкінці робочого дня він працює на метрострой для Пирогкова і в очікуванні її прибуття висівки - це її ім'я на дошці Сьогодні?



Коли він прийшов до Горкі з Молоденової з чарівністю, дуже красива молода жінка, екстраординарно жіночна, але без засобів позбавлені застарілої енергії, волі і енергії. Він сказав нам: «Пирогкова Антоніна Миколаївна, зустріч» – а потім щось з сміхом, що згадується про персональні дані. Антоніна Миколаївна в'язала з нею яскрава, розтягнула очі по всій її обличчі і різко зірвалася на нього. Недбалий не зданий embarrassed, але він зробив. Але він все ж був дуже щасливим. й

Антоніна Пирогкова - любов до всього життя Ізааака Бабил Вона народилася в 1909 році в селі Красний Яр, Томська губернії. Закінчив Сибірський технологічний інститут ім. Т. Томська і перейшов на роботу в конструкторському бюро Кузнецькстрой. Після того, як вона переїхала в Москву і вступила в Метропроект, через деякий час вона займала посаду головного дизайнера цього інституту.

Під керівництвом Антоніна Пирогкова, Московського метро, зокрема, Маяковська, Арбатська, Київська, Революційна станція. Вона була визнана одним з найбільш перспективних інженерів дизайну.



Антоніна зустрілася з Babel в 1932 році. Це те, що вона думає. Іван Павлович запровадив мене до Babel: «Це інженер-будівельник, прізвища принцеса Турандот». Іванченко не назвав мене що-небудь ще, так як він прийшов до Кузнецькстрой одного дня і прочитав критичну статтю про мене в стіновій газеті «Пруше Турандот конструкторського відділу. й

Немовля поглянула на мене з посміханням і розсмоктуванням, а на обід він загнічений для горілки. “Якщо жінка є інженером і конструктором”, він спробував запевнити мене, “ми повинні знати, як пити горілку.” Вона повинна випити і не перемагати, щоб не попадати перед ним обличчя в бруд.

Любов - сила життя Після двох років вони почали жити разом. До цього в родинних зв’язках був дівочий кришталь. Його першою дружиною була дочка заможливого підприємця Євгенії Гринфейн. І пішов вона до Франції, і Babel почав жити з акторкою Тетяна Кашіріна. У цьому зв'язку син Еммануель народився. Але після того, як Немовля пішов за кордон і, незважаючи на все, зрадився з його правою дружиною, і їх дочкою народилася там. З Антоніною, до речі, він ніколи не формалізував відносини.

Шукаємо спогади Антонини МиколаївниВи дивилися, як вони були різними. вона молодий, витончений, красивий. І він 15 років старше, кватка, коротка шия, окуляри. У слово, якийсь вид «прозорого типу».



GettyImages Isaac Babel був повний з літератури і творчості. А його дружини щодня працювали з ранку до ночі на Метропроекті.

Немовлята часто жартує з цивільною дружиною в колі друзів. Наприклад, він описав її як «дівчина, яка хоче маррі і вона не хоче». Ор у своїй характерній манері лунав назву статті на стінову газету про його дизайнерську дружину - "Екватація Пирогкова".

І він кохав подарувати друзям і знайомим своїм друзям: годинники, зв'язки, камери. Нерідко забуваючи, він може навіть відкинути деякі речі дружини. І вона, дивно досить, не відступала. Навпаки, без Немовлята і його життєрадісних жартів, вона була нудна з усім її жвавим життям. Відкрився новий світ.

41930918

У 1937 р. народилась дочка Ліда. Діти люблять дітей, але не вдалося підняти будь-яку з себе. сина Еммануеля виросла під різним прізвищем, а батько його не дозволило побачити його. Дочка Наталії проживала у Франції. А біля Ліди, алас, не здавався йому.

Вони почали арештувати друзів, а немовля переплановано: від того, хто нещодавно зробив революцію, зізнавшись про допити, обвинувачених з форсону і шпигунства. "Я не розумію, - сказав він. Усі люди, які живуть в Україні!

Сім'я та друзі заарештованих попросили Babel на неприємності. І пішов він до босів він знав, і він сказав їм, безглуздо і довгий час, і він був розчарований, він втомився, він прийшов додому. Він не може допомогти більше.

Продовжити запит дзвінків. Не вдалося зробити це. Він попросив маленьку дочку Лайда, щоб приїхати на телефон. І вона сказала дорослим способом: «Да не вдома», і додається з себе з пологою спонтанею і в абсолютно немоволієвому шляху: «Бакаус він пішов, щоб ходити в нові калоші. й



Зустрілися з ним. Хакісти, знаючи, що Babel може протистояти, вирішив приховати за дружиною. Вони в п'ять ранку змушені Антоніна піти з ними в дачу, де її чоловік залишився. Побачивши її, Babel не дійсно спробував фліс або боротися, спокійно реагувати на пошук. З Переделькіна до Люб'янки вони зібралися разом. Антоніна розповіла про те, що вона вважає себе, якби він пішов до Одеси.

Isaac Babel був заарештований 15 травня 1939 р. і помер 27 січня 1940 р. Повідомляємо, що вона не була. Навпаки кожен запит на долю відповів, що він був «живий і послужить час в ув'язненні на будівельних майданчиках в Сибірі». Він був лише в 1954 році, після після післяоперативної реабілітації Babel, що правда виявилась до Антонини.

Тільки любов і спокійний вік, вона ніколи не заміжає. До того часу вона працювала, оформила метро та курортні палаци, а також викладала. Паралельно збирають матеріали про життя і роботу чоловіка. Утесов, Паустовський, Єргенбург про немовля, написав книгу «Я намагаюся відновити особливості». У зв'язку з цим, літературні критики згодом назвали її «останньою великою вдовою».



У 1996 році Антоніна перейшла до США, щоб жити з улюбленим онуком, актором і режисером Андрей Малаєв-Бобеля. Вона була 87 років і від початку нового життя в цьому віці непросто. Багато друзів, які захопили її від такої підробки, говорячи, як вона звикла до неї і що вона буде робити там. «Написати спогади», – відповів Антоніна Миколаївна спокійно. "Бабел"? Ні, я зробив з Babel. Я жив мій цікавий життя. й

Старий вік був спокійний і спокійний, ймовірно, постраждав у молоді. Вона йшла до сну назавжди 12 вересня 2010 р. Вона була 101-річчю. У с. Сибірський Яр на рік перед Толстою лівою Ясною Поляною, і загинув в Сарасоту, Флорида, зуміючи голосувати за перший чорний президент в Америці." Вона пережила свого дорогого чоловіка на 70 років.

7022957

Це жито, що машина Сталінського репресії знищила колір нації. І як це було те, що були такі красиві, розумні і мужні жінки. Це ще раз підтверджує те, що коли людина обробляється чимось, він долає всі перешкоди в його шляху. Повага і захоплення, змушує вас вірити в високий рівень людини.

Любов - це все-підготовка! Що ви думаєте, це сила і значення життя?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное