Наша продукція, яка навіть мексиканки була любов'ю

Задоволення іноземця не є простим завданням. І порадувати таких гостей ще складніше. Але іноді наші іноземні брати люблять найлегші та найбанальніші страви. І простий глазурований сир стає солодким, ніж коханий і дорогий Мексиканськай Тому не варто забувати про нові речі.

У нашому політехнічному університеті люди з усього світу. І як футбольний коханець, він зумів зустріти безліч мексиків, які грали на місцевому стадіоні. Вони навіть подарували мені дивний нікзам у своїй мові, що я ніколи не дециферував.



Так виявилося, що хлопці хороші, і їжа не на всіх претенсивних. Що ви думаєте, що вони люблять найбільш?

У Мексиці розглядається звичайний сир. Легко зрозуміти їх початковий сюрприз. Шоколадний сир для них. І виявилося, що їх аналоги не багаті такими солодощами. Не подобається нам.



Вони люблять все в Мексиці. свінгерий Або що вони називають його. "Крулер"й Вони виготовляють у вигляді паличок або коней, посипають цукром або поливають глазур'ю.

Звичайна кришка рідко любить іноземці. Але якщо у вас є кілька шарів м'яса і правих спецій, то виходить, що ніжники з далекої Мексики не люблять їсти пару штук.



Після короткого інтерв'ю виявилося, що мексиканки варять на криті, так як ми робимо. Я особливо любила рецепт переварених бобів і льоду. фріроли рефритй Це один з традиційних гарнірів для яєць.

Він виявився, що ці гарячі хлопці ніколи не ate червоний ікр. Це зрозуміло, що вони продають його, але ціна вкусів, і вони не звикли. Але я зумів годувати їх маслом і ікрою сендвічами. Хлопці були гострими.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ось риба. такоЄ багато різних рецептів приготування. Але ікра здивує їх будь-яким чином.

Вони не люблять Kefir дуже багато. Тим не менш, кефір особливо всмоктується, вони поглинаються літрами. Так я вирішив подивитися на свою реакцію на часник. Багатий смак кисло-молочної куріозності припав на їх лижіння.



Про це сказав він. атолй Це традиційний напій на основі карнизу з додаванням води або молока. Тулуб також додають коричневий цукор, корицю і ваніль. Принесіть його до кипіння, а потім дайте їй охолонути.

Коли вони виявили, що пастки традиційно виготовляються з яблук, вони не могли заспокоїти. Вони постійно запрошували, щоб принести «податковий хліб», як вони сказали. Незвичайний, але він ніколи не спробував.

3610Р. 4200Р.

Я маю на увазі, вони сказали мені. бетменй Насправді це звичайні невеликі смажені торти. Але це було смачно.

Ви ніколи не знаєте, які страви будуть вашим улюбленим. Не зупиняйтесь на спробі щось нове. Що таке мексиканська кухня? Це важко відмовитися від burrito, але можливо, ви не пробували нічого звідти. Пишіть коментарі, які ви хочете спробувати в майбутньому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное