Чи варто економити мами хребта від занедбаності її доньки?

Що може бути гірше недбалий До коханої людини? Особливо коли мова йде про сім'ю, де родичі повинні підтримувати один одного. На жаль, це не буває всіх людей.



Героїна сьогоднішніх сюжетів Галина зустрілася з повною байдужістю і розшуком від брата і дружини. Щодня вони використовують літню матір'ю і проштовхують її навколо. Галя не знає, як зберегти її матір і врятувати її від страждань. Можливо, ви можете розповісти про те, що це зробити.

Коли я був маленьким, батько залишив нашу сім'ю для іншої жінки. Дуже боляче мами, хоча вона спробувала загарнути все було океї. Справа в тому, що вона дуже м'яка і неконфліктна людина. Вона тільки приймала факт розлучення і вирішила її.

Я старший брат взяв на себе роль майстра в будинку, і він любив його. Ми часто боролися, тому що він ніколи не хотів вирішити проблеми мирно. Коли він повернувся з армії, життя стала нестерпним. Олег став ще більш серйозним і жорстким.



Я не можу жити під тим самим дахом, тому я пішов з дому батьків, як тільки я міг. Навчання у столичному університеті стала реальною зарплатою для мене. Я зустрівся з майбутнім чоловіком. Незабаром після закінчення навчання вона одружилась і продовжує жити з дому.

Я не знаю, що, коли мій брат одружився. Він одружений, я не боятися цього слова, реальний бітч! Це було очевидно в поведінці Настя на весілля. Вона поводиться дефіантно, постійно примхлива. І найцікавіше, що мій брат ніколи не суперечить їй і виповнив свій попит.



Займав мене кілька днів, щоб зупинитися на своєму будинку, щоб розібратися в ній. Настя лікувала маму, як господиня. Вона розповіла про те, що робити і як запустити будинок. Хоча вона сама по-білому: брудні страви і печі ніколи не підходять. Я відчуваю себе дуже шкода для моєї матері, тому що вона просто кладе з нею і не суперечить своїй дочці. Але я знаю, наскільки важко це для неї, бо вона довгнула.

Коли його брат мав дитину, його мама стала нянькою. І Нестя не доглядає, чи вона хоче її або ні. Моя мама розповіла мені про ситуацію, що сталося нещодавно.

Мама хвора, лежачи дивитися її улюблене відео-шоу. Нестя прийшов в приміщення, дефіантно відключився телевізор і сказав, що це було час для прогулянки з дитиною. Вона не запитала, як вона відчуває себе. Поставили її перед тим фактом і відправили її на вулицю.

1 999 р.

Моя мама не хоче сперечатися з нею. Вона виконує її кожен зм, навіть коли це фізично важко для неї. Моє брата просто не піклується: він працює перед дружиною на кінчиках. Я впевнений, що коли я назвав його правою після моєї історії мами. У відповідь він тільки відхилений від того, що його мама забирає все до серця.

Я забрав мій мама з мене довго, але я не можу! Мій чоловік і я живу в невеликій однокімнатній квартирі і чекає на поповнення в сім'ї. Для іншої людини немає місця.



Я не знаю, що робити, тому що мій брат не хоче контактувати і просто ігнорувати всі мої запити. І мама. Вона звернулася і каже, що це океї. Вона не хоче мені турбуватися про її і бути нервом, як вона говорить, про дрібниці. Але я можу побачити, як поганий вона є. І все гірше.

Як я отримую дружину брата, щоб захотіти маму від своїх дочок-в-правових нападів? Чи потрібно продовжувати страждати таким нехтуватим? Я не знаю, що робити.

Добре, ситуація дійсно непросто. На місці Галини ми вперше Я говорю з мамою.й Поки вона хоче відстояти себе і не відсмоктуватися до провокацій свого дочка-в-завдання, її напади не закінчуються.

р.

Ви також можете спробувати його. Зв'язатися з дружиною брата прямо. Ймовірно, Галина зможе дістатися до своєї дочки і знайти спільну мову з нею. Але це займе час і терпіння.

Що б ви робили на місці основного персонажа цієї історії? Це буде чудово, якщо ви подарували свою пораду. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное