Чи варто взяти на себе роль мачуха?

Ми часто чуємо, що жінка з попереднього партнера може бути перешкодою для пошуку нових щасливих відносин. Але навпаки правда. Редакція "Сайт" Про те, як дитина чоловіка з першого шлюбу може стати струнким блоком. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з історією в більш докладній кількості та висловити свою думку про дуже складну ситуацію.



Коли я зустрів свого майбутнього чоловіка, він не приховує, що зрілій Вона також має дочку, яка живе з братом, її матір'ю. З дитиною він побачив лише кілька годин на тиждень, тому освіта повністю впала на плечі бабусі. Я ніколи не одружений, і я не маю дітей. Тому я був досить задоволений цим станом справ.



Я знав, що мій чоловік не буде працювати між двома будиночками. Проте, після формальності наших відносин мама-в-право заявили, що ми повинні Увійти дитина. Дівчина повинна виростити в повній родині. З усіх, хто не хоче прийняти мене протягом восьми років нашого шлюбу. І не хочу це зробити. Ми дивимося.



Але мій мама не спить. Вона навіть дозволяє говорити про мене в умовах підвищеного рівня, намагаючись довести, що підняти дочку чоловіка. Хочу, чому мама дитини не скаржаться? Вона починає нові відносини, подорожуючи на курорти, і вона не потребує дочки. Але мій мама не піклується. Вона вже вибрала мене як мати для її бабуся.

р.

Виявляється, що мама дівчини одружилася, подарувала ще одну дитину. Я забув про свою дочку з першого шлюбу. Те ж саме йде на алімонію. Серед інших речей, я дуже сумний тим, що всі родичі знаходяться на боці матері. Як мінімум ставити мені! І ніхто не поспішає відродити батько дівчини і її матері.



Чому я можу підняти дитину? Ми домовилися, що це те, що мій мати-в-право. Я не знаю. Що потрібно робити? Я люблю чоловіка, але я не погоджуюсь жити таким чином. Коли я одружився, ніхто не попередив мене, що я хотів би стати матір'ю до своєї дитини.

Р

На жаль, іноді багато обставин призводять до такої кріпильної, вона здавалося б. З одного боку, можна зрозуміти матері-в-право-грандмати, який протягом багатьох років присвятив себе дитині. Що, насправді, вона не повинна бути підняттям. З іншого боку, ви не можете звикнути до головної героїні розповіді про те, що не хочете боротися з дитиною, адже вони дійсно дивляться один одному. Крім того, сама дівчина не дуже рада її компанії. На третій руці є багато питань чоловікові і батькам, які, в цілому, Підібрано свої внутрішні обов’язкий У той же час, він також дозволяє дружині бути хрещеною матір'ю.

Що б ви були героїні цієї історії? Чи є позиція матері, відповідного в цій ситуації? У коментарях поділилися думка про це. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное