Італійці не розуміють наше бажання будувати особняк зароблених грошей в Італії

Ми завжди зацікавлені в тому, як ми сприймаємо за кордоном, і як наша ментальність відрізняється від спанідів або французької мови. Але більшість наших людей пов'язані з сонячною Італією. Два десятиліття тому цей масивний бум почав. Італійськай І через десять років, майже всі італійські вулиці виповнили в селах.



Це відноситься до двох- і триповерхових купівель, які за допомогою якихось неспішних конспірацій будують всі ті, які вдалося заробити в іншій країні. Це результат. Але є ті, хто не повернувся. Сьогодні з редакції "Сайт" Це саме історія.

Ми вирішили, що це коротке інтерв’ю буде ідеально показати різницю між італійцями та нами. Приблизні з іншими значеннями завжди розширюються горизонти і дають харчування для думки. А хто краще інших може розповісти про все, ніж співвітчизник, який вирішив шукати щастя в іншій країні.



GettyImages: Мій чоловік пішов до Італії першим. Повернутися до 2001 року. Спочатку все здавалося нормальним, але коли він перетягнеться на кілька років, стає зрозуміло, що буде важко захистити сім'ю. Незважаючи на те, що в Італії немає об'єктивних причин - ви просто починаєте себе від людини, здається, що хтось інший живе в Італії.

З цим розумом я вирішив, що нам потрібно скасувати. Немовля життя Я тут, і моє бажання бути з чоловіком. Для того, щоб почати з того, щоб відвідати його і перше, що я дізнався, був принципом «якщо ви берете його, то візьміть його і зробіть це». Здається, що наші люди мають цю інерцію занадто сильною, відчували її на себе, в тому числі.

р.

Ну, тому що ви повернулися, у вас є ейфорія, ви більше не думаєте, що ви повинні обов'язково піти, ось ваші друзі, родичі, повністю знайоме життя. Я майже не залишався вдома. Але все ж вона тягне себе разом і через рік, збиравши всі необхідні документи, вона правово рушила до Італії.

Я мусила звикнути до неї, хоча мій чоловік вже зробив гарну землю в шість років. Тексти пісень, а це означає: Я пішов там, хоча мій чоловік був стійкай Перше, що здивувало мене став ставленням. Не знаючи мови або зробити щось неправильно. Завжди з добротою і лояльністю.



Як я трохи поглиблю в повсякденне життя, я зрозумів, що італійці переважно нормальні і дружні люди. Здавалося б, багаті тут йдуть в золоті туалети і жити в палацах, але виходить, що ми живемо в палацах. Я маю на увазі ці будинки, які будуються вихованцями в селах.

Італійці не можуть похвалитися дорогими автомобілями, не одягають непоганий одяг і не кидаються в силу, так як у нас є, щоб «наречена» адміністративний ресурс. Вони думають більше про те, як живуть їхні діти, як вони можуть розвиватися. Дійсно. багата Вони не допускають ніяких надлишок. Ми можемо жити в більших квартирах і їздити в більш комфортних автомобілях.



Поза «Ложки» Ми здивовані. Як це з таким доходом і не зламувати якусь термину з великим парканом? У той же час італійці дивують, чому кілька людей мають таку величезну квартиру. Досить раціонально організувати життя, щоб все було достатньо. Ми не будемо.

Італійці люблять всі види професій, серед яких безліч майстрів одного або іншого профілю. Більшість їх суспільства середній класЦе досить для автомобіля, квартири, дітей і всього. Італійці можуть дозволити собі піти в курорт.



GettyImages, що ми отримали? Замкова або сантехніка сприймається дивно, як якщо людина нижнього класу. І ті, хто успішно використовували соціальний ліфт, дозволяють собі зробити задоволення від пожежників, поліцейських і лікарів. У Італії такі речі несуть. До речі, на той час як я спробував одягатися в домашніх умовах, відповідно до останньої моди. Але нікому сукні, як це тут.

Більшість одягу комфортні і практичні. Ні, ніхто не скасував вечірні сукні, але в повсякденному житті ви майже не зустрічаєте їх. І ніхто не розділяє одяг на відпочинок і регулярне. Виняток верховенства, не без нього, але знову, не є особливо харчовими брендами.



Отримувати більше цін. З гарним доходом, харчові витрати однакові, і в деяких випадках дешевше, ніж наші. Ще одне. дупиПослуги, Інтернет. Це порядок дорожче. З тих пір, як ми вже давно були, ми живемо комфортно, оренда квартири в новобудові.

Як ми хочемо йти додому? З одного боку, так і з іншого, не стільки. Я вже оселився тут, ми звикли до сина тут. Неймовірно, що ми перейдемо в нашу батьківщину. Італія не замінить наших родичів, тому ми регулярно йдемо на відвідування, але в цілому наше життя тут. За допомогою До речі, чоловік є хорошим столяром, кожен знає його тут.

Редакція

Якщо ви живете в будь-якій країні протягом тривалого часу і чи є психіальність мешканців. Або додайте щось про Італію, адже у кожного є різні враження, хтось може зловити негативно. Але ми дійсно віримо, що жоден з наших читачів не поганий досвід.

Італійська робота Це відрізняється від нашого. Інколи це важко і іноді це гасіння. Але все це питання, якщо ви не тільки приносите, але і користь? Про те, чому італійці щасливі жити з нами. Я вгадаю, що не так багато!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное